Survivor canlı izleme yolları, TV8 yayın akışı ve izleme kanalları, Yarışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Survivor TV8'den canlı izlenecek. Survivor, 7 Şubat Pazar akşamı ilk bölümüyle TV8 ekranlarında olacak. Bu sene geçen senelere nazaran daha erken başlayacak olan yarışma yine Temmuz ayında final yapacak. Yani bu sene Survivor 2016 daha uzun ve zorlu olacak. Ekranların efsane Yarışma programı Survivor 2016'nın Ünlüler ve Gönüllüler takımları belli oldu. Heyecanla beklenen yarışma programı Survivor 2016 başlıyor! Türkiye'nin sanat dünyası, spor dünyası ve magazin dünyasından isimleri ünlüler adasında bir araya getiren Acun Ilıcalı Twitter konuyla ilgili sürekli paylaşımlar gerçekleştiriyor. TV8 canlı izlemek için haberimize bakabilirsiniz. Survivor 2016 1. bölüm canlı izleme ekranı ile karşınızdayız. Acun Ilıcalı'nın sevilen programlarından biri olan Survivor'un bu sezonki ilk bölümü izleyici ile buluşuyor. TV8 kanalından saat 20.00'da canlı yayınlanacak Survivor 2016 1. bölümünü internet üzerinden canlı izlemek isteyenler haberimizden yararlanabilirler. Survivor 2016 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının ilk bölümünü kaçırmak istemeyenler aşağıda verdiğimiz linki kullanabilirler. Survivor 2016 yarışmacılarını ve TV8 canlı izleme ekranını buradan görebilirsiniz. İşte tüm detaylar.

Survivor, 2016 macerası 7 Şubat Pazar akşamı başlıyor! Survivor Ünlüler Adası'nda yarışacak isimler; Tuğba Özay, İbrahim Yattara, Serkan Ercan, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Ezgi Avcı, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Yunus Günçe, Yılmaz Morgül, ve Survivor Gönüllüler Adası'nda yarışacak isimler; İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk.

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması 7 Şubat 2016 pazar akşamı başlıyor. 2016 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında yarışacak

Ünlüler ve Gönüllüler belli oldu. Özellike Gönüllüler takımı çok iddialı görünüyor. Bir çok sporcunun yarıştığı Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yer alan Gizem Kerimoğlu  güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine  çekiyor. Peki Gönüllüler kadrosunda yer alan Gizem Memiç kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor. İşte tüm merak edilenler Survivor Gizem biyografisi.

Gizem Kerimoğlu, 30 Ekim 1988 yılında İstanbul, Fatih’te doğdu.Bir erkek kardeşi olan Gizem, Bulgar göçmeni çekirdek bir ailenin ilk çocuğudur.

Deniz Erdem’den 2015 yılında Tiyatro Oyunculuğu Eğitimi almıştır. 2015 yılı son çeyreğinden beri de Akademi 35,5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi almaya devam etmektedir.


“Survivor 2016”; renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

“Survivor 2016” 7 Şubat Pazar 20.00'de TV8'de.

TV8 canlı izlemek için tıklayınız

Survivor 2016 Ünlüler Gönüllüler 1. bölümü izlemek için tıkla

İŞTE SURVİVOR ÜNLÜLER TAKIMI

-Serkan Ercan
Ütopya yarışmasından tanıdığımız Serkan Ercan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Ünlüler kadrosuna katıldı. Serkan Ercan sporcu kişiliği ile tanınıyor. Survivor'un en iddialı isimlerinden olacağı kesin...

-Ezgi Avcı
Miss Turkey güzeli Ezgi Avcı 2016 Survivor Ünlüler Gönüllüler takımına katılan son isim oldu. Güzel bir yarışmacı daha Survivor ünlüler takımında yarışacak. Merakla 7 şubat 2016 tarihi bekleniyor...

-Eda Akkaya
Jimnastikçi ve Oyuncu Eda Akkaya Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında yer alacak.

-Nagihan Karadere
Milli Atlet Nagihan Karadere'de Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında yarışacak ünlüler takımında yer alacak.

-Ebru Öztürk
Tuncay Şanlı'nın sevgilisi manken Ebru Öztürkde survivor 2016 ünlüler kadrosunda yer alacak. Ebru Öztürk daha önce Fenerbahçe Voleybol takımında oynamıştı...

-Çağan Atakan Arslan
Çağan Atakan ArslanTürkiye Kick boks Şampiyonu olarak Survivor'un iddialı isimlerinden. Daha önce de bir çok yarışmada gördüğümüz Çağan Atakan 2016 Survivor Ünlüler Gönüllüler takımında yer alacak...

-Tuğba Özay
Tuğba Özay 2016 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında ünlüler takımda yer alacak.

-Yunus Günçe
Yunus Günce 2016 Survivor Ünlüer Gönüllüler yarışmasında yarışacak...
Hayatımıza çok küçük yaşlarda sunduğu TRT programları ve Number One Tv'de Vj olarak giren ve dizi oyunculuğu, radyo programcılığı, stand-up, tiyatro gibi hep sahne sanatları üzerine işler yapan Günce, 1976 doğumlu.

Sportif kişiliği ve karizmatik görüntüsüyle bir dönem genç kadınların dikkatini çekmişti. Artık yaş kemale erdi. Lider ruhlu Günçe aynı zamanda "Kafamda Böcekler Var/ Yazı Hali" adındaki ilk kitabını bu yıl yayınladı.

Artıları: Sporcu kişiliği tıpkı Morgül gibi onun da Ada şartlarıyla baş etmesine yardımcı olacaktır. Entelektüel kişiliği ve uzak doğu felsefesine yatkınlığıyla tanınan Günçe, kitlelerin Zen öğretisi, Osho'dan özlü sözler gibi çizgi üstü bilgilerle tanışmasını sağlayabilir.

Eksileri: Uzak Doğu felsefesine yakın olmasına rağmen Günçe'nin çabuk sinirlenen bir yapıda olduğu söyleniyor. Kavgacı değil ama muhalif kişiliğinin Ada'daki rekabet alanında olumsuz etkilerini görmemesini diliyoruz. Ayrıca diğer yarışmacılarla arasındaki yaş farkından dolayı "lider" pozisyonuna oynamaya kalkışırsa öncelikli olarak Morgül ile çatışmaya gireceğini ön görmek için falcı olmaya gerek yok.

-İbrahim Yattara
Trabzonspor'un eski futbolcusu İbrahim Yattara ünlüler kadrosuna dahil oldu. İbrahim Yattara 2016 Survivor Ünlüer Gönüllüler yarışmasında yarışacak...

-Yılmaz Morgül
Yılmaz Morgül 2016 Survivor Ünlüer Gönüllüler yarışmasında yarışacak...

İBRAHİM GİYDİRİR
26 yaşındaki Muay Thai dövüşçüsü İbrahim Giydirir, 1.93 boyunda. Giydirir ayrıca kafes dövüşü ve kick boks da yapıyor. Çıktığı 22 kick boks maçının 19'unu kazandı ve 3 kez kaybetti. 19 galibiyetin 7'si ise nakavt ile.

-GİZEM MEMİÇ

16 Mayıs 1990 Gaziantep doğumlu Türk model ve güzellik kraliçesi unvanı sahibidir 1 Nisan 2010 tarihinde Miss Turkey olarak seçilmiştir. Tacını bir önceki yılın kraliçesi Miss Turkey 2009Ebru Şam'dan alan ve Türkiye'yi hem Miss World Dünya Güzellik Yarışması'nda hem de Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması'nda temsil eden Memiç, bilkent Üniversitesi'nde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı eğitimi almaktadır.

An itibariyle Gönüllüler Takımı'nın en ünlüsü, zira kendisinin bir Wikipedia sayfası dahi var. Gizem, 1990 doğumlu ve tescilli bir güzel. Miss Turkey 2010 kraliçesi olarak ülkemizi hem Miss World Dünya Güzellik Yarışması'nda hem de Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması'nda temsil etmiş ama dereceye girememiş. Girse zaten duyardık. Ekşi Sözlük'te 11 sayfa boyunca hiç güzel olmadığı hakkında entari dizilmiş.

Aynı zamanda iyi bir voleybol oyuncusu olan Gizem, Nevada'daki yarışma esnasında, ünlü bir hamburger restoranı zinciri olan Carl's Jr. reklamında oynamış. Elbette o oldukça eski moda "Turkey Burger" şakası için...

Artıları: Uzun boylu olması bazı durumlarda avantaj olabilir.

Eksileri: Uzun boylu olması bazı oyunlarda dezavantaj olabilir.

-EFECAN DİANZENZA
Annesi Türk, babası ingiliz olan Efecan Dianzenza, 14 Temmuz 1990 yılında Londra İngiltere'de dünyaya geldi. 3 yaşında Türkiye'ye adım attı ve çocukluğunu İzmir Karşıyaka'da geçirdi. 9 yaşında Karşıyaka spor Kulübü'nün alt yapısında futbol oynamaya başladı. 14 yaşındaAntalyaspor Kulübüne transfer oldu. Müziğide arkadaşlar aracılığıyla Antalya'da merhaba dedi. Evine küçük çaplı stüdyo kurup yüzlerce şarkı kaydetti ve underground albümler yaptı. 2 sene Antalya'da yaşadıktan sonra spor ve müzik hayatını İstanbul'da devam ettirdi.

-NİHAL CANDAN
Tam adı Gül Nihal Candan olan Survivor Gönüllüler yarışmacısı, Aralık ayında sona eren İşte Benim Stilim All star yarışmasında ikinci oldu. Mersin'de dünyaya gelen 19 yaşındaki Nihal Candan, varlıklı bir ailenin kızı olarak İstanbul'da yaşıyor. Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimine devam eden Candan'ın sosyal medyada oldukça geniş bir hayran kitlesi bulunuyor.

-SEMİH ÖZTÜRK
1991 yılında doğan Semih Öztürk, Marmara Üniversitesi Radyo, sinema ve Televizyon mezunudur. Ütopya'sının ve kurallarının son derece rahatsız edici olacağını yarışmanın başında belirten Semih Öztürk, bariz özelliğinin inatçılık olduğunu belirtmişti. Yarışmada konuşkan yapısıyla dikkat çeken Semih Öztürk, diğer bir yarışmacı olan Kurretülayn ile yaşadığı inişli çıkışlı aşkla da sık sık gündeme gelmişti.

ZAFER METE

-DAMLA CAN

-SERKAN TÜTÜNCÜ

-AYLİN ŞALLI

-GİZEM KERİMOĞLU

TV8 YAYIN AKIŞI - 7 ŞUBAT PAZAR
06:00 Çok Güzel Hareketler Bunlar
07:15 Çılgın Rodeocular / 8.bölüm
08:00 Çizgi Film Kuşağı
08:30 Güneri Cıvaoğlu ile Şeffaf Oda / Yeni Bölüm
09:30 Magazin 8 Extra / Canlı
11:15 Magazin 8 / Canlı
15:15 Fırıldak Ailesi
15:30 Arda'nın Mutfağı / Yeni Bölüm
16:15 Program
18:45 Recep İvedik 3
20:00 Survivor / Yeni
23:15 Magazin 8
01:45 Magazin 8 Extra
03:00 Oynat Bakalım
04:30 Güneri Cıvaoğlu ile Şeffaf Oda
05:15 Arda'nın Mutfağı

Ekranların efsane Yarışma programı Survivor 2016'nın Ünlüler ve Gönüllüler takımları belli oldu. Heyecanla beklenen yarışma programı Survivor 2016 başlıyor! Türkiye'nin sanat dünyası, spor dünyası ve magazin dünyasından isimleri ünlüler adasında bir araya getiren Acun Ilıcalı Twitter konuyla ilgili sürekli paylaşımlar gerçekleştiriyor. TV8 canlı izlemek için haberimize bakabilirsiniz. Survivor 2016 1. bölüm canlı izleme ekranı ile karşınızdayız. Acun Ilıcalı'nın sevilen programlarından biri olan Survivor'un bu sezonki ilk bölümü izleyici ile buluşuyor. TV8 kanalından saat 20.00'da canlı yayınlanacak Survivor 2016 1. bölümünü internet üzerinden canlı izlemek isteyenler haberimizden yararlanabilirler. Survivor 2016 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının ilk bölümünü kaçırmak istemeyenler aşağıda verdiğimiz linki kullanabilirler. Survivor 2016 yarışmacılarını ve TV8 canlı izleme ekranını buradan görebilirsiniz. İşte tüm detaylar.