Survivor elemeye kim kaldı. Survivor 2016 programında dün akşam dokunulmazlık yarışması yapıldı. Kazanan Gönüllüler oldu. Ünlüler bir ismi eleme için seçti. Peki Survivor’da elemeye kimler kaldı? İşte o ayrıntılar... Ünlüler ve Gönüllüler arasına rekabet gün geçtikçe artıyor. Dün akşam Dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya gelen iki grup birbirleriyle kıyasıya mücadele etti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler ada konseyine gitti. 

Atakan SMS'te birinci oldu ve Eda'yı seçti. SMS oylama sonuçlarına göre ise Ebru Öztürk Adaya veda eden isim oldu.

SURVİVOR SMS SONUÇLARI

10- SEDA

9- EBRU

8- MEHMET

7- YUNUS GÜNÇE

6- TUĞBA ÖZAY

5- EZGİ

4- EDA

3- YILMAZ MORGÜL

2- YATTARA

1- ATAKAN

EBRU ÖZTÜRK KİMDİR?

Son dönemlerde modellik yapan Ebru Öztürk eski bir voleybolcudur. Ebru Öztürk İstanbul'da 1984 yılında dünyaya geldi. Bir dönem Fenerbahçe voleybol takımında forma giyen güzel model eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi'nde tamamladı. İstanbul Moda Haftası’nda podyumda yer alan Öztürk, ünlü modacı Nejla Güvenç'in defilesinde de boy gösterdi.

Yapılan oylamada en çok oyu alan Tuğba Özay, SMS'e çıkacak ilk isim oldu. 

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagihan ikinci aday olarak Ebru Öztürk'ü seçti. Ebru, Nagehan'ı ağır bir dille eleştirdi.

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI SONUÇLARI

Survivor adasında SMS sıralaması sonuçları giden ismi belirleyecek. Salı günü açıklanacak SMS sıralaması birincisi de bir ismi elenmek üzere söyleyecek. Böylece 3 isim arasında SMS sıralamasında en düşük oyu alan isim elenecek. Peki ünlüler SMS sıralaması sonuçları ilk hafta nasıl çıkmıştı sıralamada kim nerede bulunuyor? İşte ünlüler SMS sıralaması;
1. Avatar Atakan
2. Eda Akkaya
3. İbrahim Yattara
4. Yılmaz Morgül
5.Yunus Günçe
6. Mehmet
7. Ezgi Avcı
8. Nagihan Karadere 
9. Tuğba Özay
10. Yağmur Öztürk (elendi)
11. Seda Tetik

SURVİVOR 2016 KİM ELENECEK KİM YAZILDI?

Survivor 2016 ünlüler takımı için ada konseyi toplandı. Kişisel dokunulmaz oyununu Nagihan Karadere kazandı ve ada konseyine en rahat giden isim oldu. Peki ada konseyinde Nagehan kimin adını verdi ünlüler takımı kimin ismini elenmesi için çıkardı? Acun Ilıcalı'nın açtığı oy sandığından Tuğba Özay ismi çıktı. Nagehan Karadere ise Ebru Öztürk ismini verdi. Ebru Öztürk Nagehan'ın kendi ismini kişisel sebeplerden verdiğini söyledi.


Survivor’da ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2016 bu akşam 19. yeni bölümü ile ekrana geldi. Yarışmada bu akşam Ödül Oyunu yapıldı. Oyunu son saniyede Gönüllüler adına Efecan kazandı. Dün akşam dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler Takımı Salı akşamı elemeye gidecek..

Survivor tarihinin en unutulmaz finallerinden biri 7 Mart Pazartesi akşamı yaşandı. Ödül oyununu 2-6’dan 6-6’ya getiren ünlüler, ardından oyunu 9-9 yaptılar ve finalde 1 saniyelik farkla oyunu kaybettiler. Bu akşam ödülü gönüllüler kazandı. Ünlüler adasında ise sert rüzgarlar esti. Nagihan, oyunlarda Seda ve kendisinin oynaması gerektiğini söyleyince Ebru Nagihan ile tartıştı.

Nagihan’ın “ilk oyunda Ezgi ‘ben oynayacağım’ diye atlamasaydı oyun böyle bitmezdi” dedi. Ezgi ise bunun üzerine “ Tuğba’nın Nihal’e oyun vermesi konuşulmuyor benim Gizem Memiç’e oyun vermem laf oldu” diyerek ağladı.

TV 8'de ekranlara gelen Survivor 2016 bu akşam yeni bölümü yayınlandı. Ünlüler takımı bu akşam yayınlanan bölümde muhteşem bir geri dönüş sergiledi. Gönüllülerin kazandığı ödülde ise Yatak, yastık, yumurta vardı.
Survivor 2016'da heyecan her geçen gün artıyor. Kıran kırana geçen dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2016 bu akşam Dokunulmazlık Oyunu ile ekrana geldi. Survivor 18. bölümde Dokunulmazlık Oyunu Gönüllülerin oldu. Ünlüler takımı ise bireysel dokunulmazlık oyununa gitti ve 1. Nagihan oldu.

 

Acun Ilıcalı'nın milletvekili amcasından 'Survivor' önerisi
AK Parti Milletvekili ve aynı zamanda Acun Ilıcalı'nın amcası olan Mustafa Ilıcalı, Meclis'teki bütçe görüşmelerinde yaşanan gergin havayı yumuşatmak için milletvekillerini 2 günlüğüne Survivor'a götürme önerisinde bulundu.

AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, Meclis'te üçüncü köprünün İstanbul trafiğini rahatlatacağını belirterek "İstanbulluyu bu sorundan kurtarmak için mega projelere ihtiyacımız var. Yavuz Sultan Selim köprüsü ortasındaki bu raylı sistem 1 saatte 40-50 bin yolcu taşıyacak, İstanbul'un üçüncü havalimanı ile bağlantı sağlayacak, yüksek hızlı trenlerle bağlantısı olacak. Bu aynı zamanda 95 kilometrelik bir yolu da içeriyor. İstanbul'un trafiğine, ulusal ve uluslararası trafiğe çok büyük faydası olacak" dedi.

"SURVİVOR'A GELELİM"

Ünlü televizyoncu ve yapımcı Acun Ilıcalı'nın da amcası olan Mustafa Ilıcalı, 2016 bütçe görüşmeleri sırasında gerginliklere değindi.

Mustafa Ilıcalı, 4 gruptan milletvekillerini Survivor'a izleyici ya da seyirci olarak götürmenin tansiyonu düşürmeye yarayacağını belirterek "Bizim burada samimi olmamız lazım. Tansiyonu yükseltici, hakaret boyutunda olmamamız lazım. Survivor'a gelelim, Meclis'te eğer tansiyonu, buradan 4 gruptan milletvekili alıp 2 gün seyirci mi olur, yarışmacı mı olur, düşürecekse ben buna hazırım. Survivor'dan sonra geldiğimizde hakaretlerin kalktığı, ülkemizin kalkınmasına iktidarı ile muhalefeti ile kilitlenmiş bir Meclis olacaksa ben elimi bu manada taşın altına koymaya hazırım. Acun Beye ben böyle bir şey dediğimde 'amca emrin olur' der diye düşünüyorum" diye konuştu.