Çukur 4. bölüm full izle. Çukur 3. bölüm izle, Çukur 3. bölümde ne oldu, çukur 3. bölüm özeti sansürsüz izle haberlerini herkes aratır oldu. Çukur 3. bölüm fragmanında ailesinin şerefini kurtarmak isteyen Yamaç, elinden gelen her şeyi yapacağını bir kez daha ortaya koydu. Koçovalıların cenazesini defnetmesinin ardından Çukur 3. bölüm de Yamaç, Vartolu ile karşı karşıya gelmiş ve barış sağlanmıştı. Peki, Çukur 4. bölümde neler oldu? Çukur'un 4. bölümün full partları bu haberde yer alıyor. Çukur 4. bölümde neler oldu, Çukur son bölüm izle, Çukur 4. bölüm özeti izle haberleri burada. Dizinin son sahnesinde İdris uyanıyor. 4. bölümünde baba oğul karşılaştı. İşte Çukur 4. bölüm full izle ve Çukur 5. bölüm fragman... 

ÇUKUR 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

ÇUKUR 3. BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE

ÇUKUR 3. BÖLÜMDE NE OLDU?

Bölümde Selim’in türkü söylediği an izleyicileri derinden etkilerken, bu sırada o ana kadar dimdik duran Sultan’ın gözyaşlarına teslim olması ve Yamaç’ın annesine sarıldığı duygusal anlar ekran başındakileri de gözyaşlarına boğdu. Yamaç’ın, Sena’ya şiir okuduğu romantik dakikalar ise izleyicilerin ayaklarını yerden kesti. İlk bölümde efsanevi müzisyen Erkin Koray’a saygı duruşunda bulunan Çukur’, bu bölümde genç yaşta kaybettiğimiz dâhi müzisyen Yavuz Çetin’e saygı duruşunda bulunarak Çetin’in ‘Yaşamak İstemem’ adlı şarkısına yer verdi.
 
Merakla beklenen üçüncü bölümün başlamasıyla birlikte #savaşmıbarışmı etiketi ile Twitter’da izleyiciler, etiket üzerinden yorumlarını paylaştı. Birbirinden özel yorumların geldiği sosyal medyada izleyicilerin en çok ilgisini çeken bölüm, Yamaç’ın öfkesini dindirmek için Yavuz Çetin şarkısını dinlediği sahne oldu.
 
YAMAÇ İLE VARTOLU KARŞI KARŞIYA!
 
Kahraman’ın cenazesinin ardından tüm mahallelinin, İdris’in yokluğunda Çukur mahallesinin kontrolünü devralan Yamaç’ın elini öptüğü an bölüme damgasını vurdu. Yamaç ve Vartolu’nun, Çukur’un en tehlikeli adamlarından Baykal’ın (Burak Sergen) şahitliğinde karşı karşıya geldiği dakikalarda gözler iki tarafa çevrildi. İkili, ateşkes sağlanmış gibi gözükse de suların durulmayacağının sinyallerini de verdi. Vartolu’nun Çukur’daki geçmişinden küçük ipuçları sunan sahne ise büyük merak uyandırdı.
 
Sultan tarafından istenmeyen kişi olarak görülen Sena ile Sultan arasındaki söz düellosu ise tansiyonu yükseltti. “Oğlum bir hata yaptı. Yıllardır bizden ayrı yaşadı ama şimdi döndü. Fazla uzun sürmez, o yüzden kendini alıştır. Sonra çok üzülürsün” diyen Sultan’a aynı sertlikte karşılık veren Sena, gerilimi artırdı.
 
Yeni bölümden ekrana gelen ilk sahne izleyicileri Yamaç ile İdris arasındaki gerginliğin geçmişteki köklerine götürdü. İdris’in “Benimle uğraşacaksan benim kadar güçlü olacaksın” sözleriyle Yamaç’a meydan okuduğu an, baba oğul arasında yaşanacak fırtınalı günlerin habercisi oldu.

 

Çukur 3. bölümde Kahraman Koçovalı'nın cenazesi ağlatacak!

ÇUKUR DİZİSİNE VARTOLULARDAN TEPKİ
Show TV'de yayınlanan 23 Ekim 2017 günü ilk bölümüyle ekranda olan 'Çukur' dizisine Muş'un Varto ilçesinde yaşayanlar tepki gösterdi. Dizisi rol icabı ünlü mafya lideri olarak 'Vartolu Saadettin'i canlandıran Erkan Kolçak Köstendil, Vartoluları kızdırdı. 
 
Halk, ilçelerine yakışmayan, Varto isminin kullanarak mafyayla ve kırıp dökmekle adlandırılmasının hoş olmadığını ifade ederek, filmin kaldırılmasını istedi ve RTÜK'e de bu konuda şikayette bulunduklarını iddia edildi.

Haber görseli

 

ÇUKUR 4. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK ? BABA-OĞUL KARŞILAŞMASINDA NEFESLER TUTULACAK!

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümün finalinde İdris Koçovalı, hayata geri döndü. Oğlu Yamaç’ı yıllar sonra yeniden evinde görecek olan İdris’in tepkisi büyük bir merakla beklenecek. Baba-oğul karşılaşmasında ise nefesler tutulacak.

Ekran başındakileri soluksuz bir serüvenin tam kalbine çeken Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünün final sahnesi heyecanı doruk noktasına çıkardı. İdris Koçovalı’nın gözlerini açtığı an, akıllarda o büyük soru işaretini oluşturdu; “İdris, oğlu Yamaç’ı yıllar sonra evinde gördüğünde nasıl bir tepki verecek?”. İdris ile Yamaç’ın çok konuşulacak yüzleşmesinde nefesler tutulacak.

 

çukur 2. bölüm ile ilgili görsel sonucu

ÇUKUR'UN KONUSU NE?

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

ÇUKUR OYUNCU KADROSU

Büyük merak ve heyecanla beklenen Çukur dizisinin oyuncu kadrosu da merak edilen konular arasında. İşte Çukur'un zengin oyuncu kadrosu...

Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı karakteri)

Koçovalı ailesinin gündüzleri kimyager, geceleri müzisyen küçük oğlu. Çukur’dan yıllar önce ayrılsa da ailesini ve Çukur’u korumak için mahalleye geri döner. Bu hareketi hem kendi hayatını hem de sevdiklerinin hayatını alt üst eder.


Dilan Çiçek Deniz (Sena Koçovalı karakteri)

Yamaç’ın büyük aşkı; deli dolu, dik kafalı, yaşam enerjisi yüksek ve güzel bir genç kadın. Yamaç’la ortak bir hayatın hayallerini kurarken, Koçovalı ailesi karşısında bu hayallerini başka bir bahara saklamak zorunda kalır.Ercan Kesal (İdris Koçovalı karakteri)

Koçovalı ailesinin reisi ve tüm Çukur mahallesini yöneten, kudretli ve cömert bir adam. Saldırıya uğrayan ailesini ve Çukur’u ayakta tutabilmek için hayatının en büyük mücadelesini verecektir.Perihan Savaş (Sultan Koçovalı karakteri)

İdris’in eşi, Koçovalı ailesinin bel kemiği, sözü kanun olarak kabul edilen bir kadın. Hayatını kocasına ve çocuklarına adayan Sultan, tüm güçlükler karşısında ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar.Mustafa Üstündağ (Kahraman Koçovalı karakteri)

Koçovalı ailesinde İdris’in veliaht olarak yetiştirdiği, ailenin ikinci büyük oğlu olan Kahraman, ağabeyi de hapiste olduğu için aile işlerinin başına geçer. Lider özellikleriyle konumunu garantileyen Kahraman, babası kadar stratejik düşünemese de söz konusu icraat olunca son derece başarılıdır.Öner Erkan (Selim Koçovalı karakteri)

İdris’in üçüncü oğlu, Yamaç’ın ise en küçük ağabeyi. Ailenin eğlence sektöründeki işlerini yönetmesine rağmen babasının değerlerinin hiçbirini benimsemediği için onun gözünde bir hayal kırıklığından öteye geçemez.


Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu karakteri)

Doğduğu ve çocukluğunun geçtiği Çukur’a intikam almak için geri dönen, acımasız bir mafya lideri. Yıllar sonra Çukur’a geri dönen Vartolu, kimsenin bilmediği planlarını uygulamaya son derece kararlıdır.


Rıza Kocaoğlu (Aliço karakteri)

İdris’in sokaktaki gözü kulağı. Çöp toplayarak geçimini sağlıyor. Daha iyi şartlara sahip olabilirken kendisi bu hayatı seçmiş. Askerde büyük bir travma yaşamıştır. İnsanlardan uzak olmak istiyor. Müthiş bir sayısal zekası vardır.


Nebil Sayın (Muhittin karakteri)

Mahallenin berberi. Racon bilir, delikanlıdır. Çukur’un suç dünyasına bulaşmamış, insanlara zarar vermekten çekindiği için o işlerden uzak durmuştur. Tabiatında şiddet yoktur.


Kubilay Aka (Celasun karakteri)

Çukur’un dışına hiç çıkmamış, yakışıklı ve öfkeli bir delikanlıdır. Gençliği ve toyluğu ile öfkesi birleşince yanlış yollara sapar. Düzene karşı olan Celasun, asi davranışlarıyla hayatını zora sokar.