Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. bölüm tek part izle ve Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. yeni bölüm fragman izle gibi aradığınız detaylar burada. Yayınlandığı andan itibaren her salı geniş bir izleyici kitlesi edinen Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi 5. yeni bölümü ile izleyicisiyle buluştu. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin son bölümünü kaçıranlar, ''Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. bölüm tek part izle, Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. bölüm izle, Mehmed Bir Cihan Fatihi son bölüm izle'' gibi sorulara cevap arıyorken; Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. bölümünü izleyenler ise, ''Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. bölüm fragman izle, Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. bölüm fragman yayınlandı mı, Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölüm fragman izle'' gibi konuları araştırıyor. Kanal D'den yayınlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi son bölümü ve fragmanı için haberimizde bulunan linke tıklayın...

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ YENİ BÖLÜMÜ VE FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölümde neler olacak?

Melike'nin yaptıklarını öğrenen Sultan Mehmed Han, öfkesini en katı şekilde belli eder. Mehmed'in katı tutumu karşısında hatasını kabul eden Melike'nin susmaktan başka yapabileceği bir şey yoktur. 

Zağanos Paşa'nın Mehmed ile ilgili bildiği çok büyük bir sır vardır ve bunu koz olarak kullanma niyetindedir. 

Mehmed'in akıl hocası Akşemseddin, Orhan'ı neden serbest bıraktığını söyler. Mehmed ise sebebini dinledikten sonra asıl amacına odaklanacaktır.

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisine Berkan Şal da katıldı

'Behzat Ç. dizisinin Akbaba'sı Berkan Şal, Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Berkan Şal, Murad Han'ın yanında kılıç sallamış yiğit bir asker olan Toraman karakterine hayat verecek.

BERKAN ŞAL KİMDİR?

Terzi bir anne ve otobüs şirketi işletmecisi bir babanın çocuğu olan Berkan Şal, 1 Ocak 1969 tarihinde Ankara Yenidoğan'da dünyaya geldi.

21 yaşıma kadar işportacılık, pazarda su satma, tuvaletçilik, korumalık, grafik tasarım, DJ'lik ve tonmaister'lık yapan Berkan Şal, Altındağ Belediyesi'nin tiyatro kurslarına gitti.

Ankara Üniversitesi Dil-Tarih'de tiyatro bölümünü kazandı ancak üçüncü sınıfta okulu bıraktı.

Hayatına çeşitli mekanlarda ses yönetmeni, DJ ve işletmeci olarak olarak devam ederken, yolları Erdal Beşikçioğlu ile kesişti ve 16 yıl sonra oyunculuğa geri döndü.

Ankara'da doğup büyüdüğü ve Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinin de Ankara odaklı bir dizi olması sebebiyle teklif almış ve profesyonel oyunculuk kariyeri bu dizide "Akbaba" karakteri ile başladı.

2017 yapımı İsimsizler dizisinde Hatemi karakterini canlandırdı.

TORAMAN KARAKTERİ HAKKINDA

Aslen bir demirci ustası olan, cesur gözü kara ve açık sözlü Toraman; zamanında Murad Han'ın yanında kılıç sallamış yiğit bir askerdir. Murad Han'a olan sadakati yüzünden Edirne'de işlediği bir cinayet onu Konstantiniyye'de kaçak olarak yaşamak zorunda bırakmış ancak Konstantiniyye topraklarında mahsur kalan Sultan Mehmed'le yollarının kesişmesiyle birlikte artık Toraman'ın yolu, Sultan Mehmed'in yolu olmuştur.