TV8 ekranlarının yeni formatı olan MasterChef Türkiye, Cumartesi ve Pazar akşamları yeni bölümleriyle ekranlara geliyordu. MasterChef Türkiye'nin yeni bölümü için bekleyen takipçileri bu hafta kötü bir sürpriz bekliyor! MasterChef Türkiye, TV8 yayın akışında bu hafta görünmüyor. MasterChef yerine 'O Ses Türkiye'nin gelmesi ile MasterChef Türkiye bu hafta yok mu, MasterChef yeni bölüm ne zaman, MasterChef yeni bölüm hangi gün, MasterChef hangi günler yayınlanacak gibi konular araştırılmaya başlandı. İşte detaylar...

MASTERCHEF YENİ BÖLÜM HANGİ GÜN YAYINLANACAK? MASTERCHEF BU HAFTA YOK MU?

Somer Sivrioğlu, Hazer Amani ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüriliğini üstlendiği Masterchef Türkiye'nin yayın tarihi değişti. O Ses Türkiye'nin başlaması nedeniyle bu haftaki yayın akışından çıkartılan Masterchef Türkiye'nin yeni bölümü 8 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00'de ekrana gelecek.

Türkiye'nin MasterChef'i olmak için mücadele eden hırslı isimleri bir araya getiren yarışma programı, en son 30 Ekim Pazar günü izleyici karşısına çıkmıştı. Eleme heyecanının yaşandığı son bölümde tartışmalar da eksik olmamıştı. MasterChef'te bu hafta eleme potasına Zeynep, Murat, Esra ve Eslem kaldı. Son ikiye kalan Zeynep ve Eslem jürinin karşısına çıktı. Geçen hafta da eleme potasında yer alan Zeynep bu hafta yarışmaya veda etti.