Konya'da 3 çocuk annesi 33 yaşındaki Elveda Battal, komşularının şüphesi üzerine çilingir yardımıyla eve giren polis tarafından, banyoda 4 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu. Genç kadını gasp suçundan bir süre önce cezaevinden çıkan nikahsız birlikte yaşadığı H.İ.'nin öldürmüş olabileceği şüphesi üzerinde duran polis, yakalamak için çalışma başlattı.

KOMŞULAR ŞÜPHELENDİ, POLİSE HABER VERDİ

Olay, dün akşam saatlerinde Sahibi Ata Mahallesi'nde bulunan Sapmaz Apartmanı'nın 1'inci katında meydana geldi. Apartman sakinleri gece Elveda Battal'ın dairesinden kavga sesleri duydu. Bir süre devam eden kavga sesleri daha sonra kesildi. 3 çocuğu ile birlikte yaşayan Elveda Battal'ın çocuklarının ve kendisinin gün boyu evden çıkmamasından şüphelenen komşuları, durumu polise bildirdi.


POLİS, ÇİLİNGİR YARDIMIYLA EVE GİRDİ

Akşam saatlerinde eve gelen polis, kapıyı kimsenin açmaması üzerine çilingir yardımıyla eve girdi. Evde araştırma yapan ekipler Elveda Battal'ı banyoda 4 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde buldu. Cinayet Büro Amirliği ekipleri, genç kadının 3 çocuğunun da evde olmadığını belirledi.

POLİS, NİKAHSIZ EŞİN PEŞİNDE

Elveda Battal'ı gasp suçu işleyen ve yakın zamanda cezaevinden çıkan nikahsız birlikte yaşadığı eşi H.İ.'nin öldürüp çocukları da alarak kaçmış olabileceği şüphesi üzerinde duran polis, yakalamak için çalışma başlattı.