Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm izle, Kuzey Yıldızı İlk Aşk  9. bölüm Full tek parça izle, Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölüm Tek Parça Show TV İzle... Show TV'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk , bu haftada izleyenlerinden tam not alacak. Kuzey'in uykusunda eski eşinin adını anmasıyla şoke olan Yıldız, Kuzey'i affedecek mi? Kuzey, Yıldız'a olan aşkını kanıtlayabilecek mi? Heyecanın doruk olacağı 9. bölümde tüm sorular cevaplarnı bulacak. İzleyenlerin ilgiyle internette Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm izle, Kuzey Yıldızı İlk Aşk  9. bölüm Full tek parça izle, Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölüm Tek Parça Show TV İzle şeklinde yaptığı aramalar üzerine hazırladığımız haber huzurlarınızda... İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm izle, Kuzey Yıldızı İlk Aşk  9. bölüm Full tek parça izle, Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölüm Tek Parça Show TV İzle...


KUZEY YILDIZI İLK AŞK 9. BÖLÜM İZLE (KUZEY YILDIZI İLK AŞK 9. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE SHOW TV)

 

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 9. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YILDIZ KADIOĞLU (ASLIHAN GÜNER) KİMDİR?

17 Aralık 1987’de dünyaya gelen Aslıhan Güner, çocukluk yıllarından itibaren hayalini kurduğu oyunculuğa Barış Manço Kültür Merkezi’nde gördüğü eğitimle adım atmıştır.

Aslıhan Güner’in henüz 16 yaşındayken The İmam filmi ile başlayan ekran macerası, Selena, Çemberimde Gül Oya, Kuzey Rüzgarı, Asi, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Her Şey Yolunda Merkez, Kızıl Elma, Kehribar ve Diriliş: Ertuğrul ile devam etti. Güner, The İmam, Sümela’nın Şifresi, Moskova’nın Şifresi: Temel, Ver Kaç ve Akıllara Seza adlı sinema filmleriyle beyazperde de başarısını ortaya koydu.

Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu’da da çok geniş bir kitlesi bulunan ünlü oyuncu, şu sıralar Ordu’da çekilen ve Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Kuzey Yıldızı’ dizisinde başrolde yer almaktadır.

KUZEY MOLLAOĞLU (İSMAİL DEMİRCİ) KİMDİR?

1984 yılında Ankara’da doğan İsmail Demirci, 2009 yılında Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2010 yılında Cemal Şan’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘’Türkan’’ dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçtikten sonra, ‘’Anneler ile Kızları’’, ‘’Mor Menekşeler’’, ‘’Ben Onu Çok Sevdim’’ ve ‘’Kurtlar Vadisi Pusu’’ projelerinde adından çokça bahsettirdi. Daha sonra ‘’Reaksiyon’’ dizisiyle kariyerinde bir dönüm noktası yakalayan Demirci, daha sonrasında ‘’Fabrika Kızı’’, ‘’Serçe Sarayı’’, ‘’Muhteşem Yüzyıl Kösem’’, ‘’Babamın Günahları’’ ve ‘’Mehmed: Bir Cihan Fatihi’’ gibi birçok diziyle ekranlarda boy gösterdi. En son 2018 yılında Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk ve Merve Çağıran’la paylaştığı ‘’Çarpışma’’ dizisinde Galip karakterine hayat verdi.

Sinemada ilk olarak, 2014 yılında ‘’Tut Sözünü’’ filminde yer aldıktan sonra, 2016 yılında ‘’Babaların Babası’’ filminde ve 2017 yılında yönetmenliğini Barış Kırımşelioğlu’nun üstlendiği ‘’Posta Kutusu’’ filminde yer almış ve performansıyla Krajina Festivali’nde “En iyi Erkek Oyuncu” ödülünü almıştır.

İsmail Demirci şu an, yönetmenliğini Ersoy Güler’in üstlendiği ‘’Kuzey Yıldızı’’ dizisinde Kuzey canlandırmaktadır.