Birbirinden başarılı dizilerle haftanın en yoğun gününü yaşatan Pazartesi akşamlarına Sefirin Kızı damga vuruyor. Çukur, Yasak Elma ve Zalim İstanbul gibi rakiplerin arasında zirveye adım adım ilerleyen Sefirin Kızı, bu hafta 5. yeni bölümü ile ekranlara geldi. Sefirin Kızı 5. bölüm tekrar izle diye araştıranlar için detaylar haberimizde! Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu'nun sahneleri, izleyenleri adeta ekran başına kilitliyor! Geçen hafta yayınlanan bölümde Nare'ye olan aşkını itiraf eden Gediz ile Sancar'ın arası açıldı ancak Nare durumu toparlamakta kararlı görünüyor. Geri dönen sefirin ise bu ikiliye kötü bir sürprizi var!

SEFİRİN KIZI 5. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sadıcına “ne ölüne ne ölüme” diyen Sancar, Gediz’i ölmüş kabul eder ve sefirin kızından sonra sadıcı için de kalbinde bir mezar kazıp acısını derinlerine gömer. Gediz ise gerçekle karşılaşınca dağılır. Sadıcı, kader ortağı, suç ortağı Sancar Efe artık yoktur ve Gediz buna dayanamamaktadır.

Gediz’le Sancar’ın ayrılması sadece bu iki kafadarı etkilemez. Nesillerdir omuz omuza yazılan ortak tarih son bulmuştur çünkü. Yakında yapılacak Yörük Toyu’nda dedelerden adet olduğu üzere karşı karşıya zeybek oynamalarını isteyen gaziler de, yörükler de onlara kızgındır.

SEFİRİN KIZI OYUNCULARI

Başrollerini Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu'nun paylaştığı dizide Uraz Kaygılaroğlu, Doğukan Polat ve Hivda Zizan Alp de yer alıyor. İşte diğer isimler;

Özlem Çakar Yalçınkaya
Erhan Alpay
Erdal Küçükkömürcü
Gonca Cilasun
Tülin Yazkan
Esra Kızıldoğan
Cemre Öktem
Edip Tepeli
Beren Gençalp