Masumlar Apartmanı 2. Bölüm FULL tek PARÇA izle,Masumlar Apartmanı İKİNCİ bölüm Trt izle, Masumlar Apartmanı tek parça izle, Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle! TRT1'in yeni dizisi Masumlar Apartmanı farklı konusu ve sevilen oyuncu kadrosu ile ilk bölümde izleyiciyi kendisine çekmeyi başardı. Masumlar Apartmanı ilk bölüm ile reytinglerde de öne çıkan dizinin ikinci bölümü merakla bekleniyordu. Peki Masumlar Apartmanı 2. yeni bölümde neler olacak?   Masumlar Apartmanı 2. Bölüm full izle, tek parça izle, Masumlar Apartmanı yeni bölüm full trt! 

MASUMLAR APARTMANI 2. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

MASUMLAR APARTMANI HANGİ KİTAPTAN UYARLANDI?

Gerçek bir hayat hikayesi olan Masumlar Apartmanı, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun ‘Madalyonun içi’ romanından esinlenerek hazırlandı.