Ekranların sevilen dizileri yeni sezona merhaba dedi, heyecan kaldığı yerden devam ediyor! Hem reytinglerde başarılı bir sonuç elde eden hem de sosyal medyada çok konuşulan dizi Sefirin Kızı, 28 Eylül akşamı 21. yeni bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanları izleyicileri oldukça heyecanlandırmıştı!

SEFİRİN KIZI GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Geçen hafta, Gediz''in Nare'ye aşkını ilan etmesi ve Nare'den istediği cevabı alamaması herkesi üzdü. Menekşe ve Akın'ın zalim bir plan yapması herkesi sinirlendirdi. Dizinin sonunda Menekşe'nin kanaması başlar. Bu da izleyicilerin aklına Menekşe bebeğini düşürdü mü? sorusunu getiriyor.

SEFİRİN KIZI SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Ne yalan ne destan olabilen Nare ile Sancar, şimdi çocukları için endişeden kahrolan bir anne ile babadırlar. Kaza yapan ve ciddi bir beyin travması geçiren Kavruk bulunur, ama Melek ortada yoktur. Nare ile Sancar bütün kavgalarını bir kenara bırakıp kızlarını bulmaya çalışırlar. Melek kaybolunca velayet davası ertelenmiştir. Önce kızlarını bulup sonra onun için savaşa gireceklerdir.

Gediz, bu tablonun içinde iyice yabancı hisseder. Ona ne velayet davasını ne de Melek’in kaybolduğunu haber vermemişlerdir. Ancak kapıya gelen bir sürpriz, Gediz’i tüm bu olayların ortasına taşır.

Nare çocuğunu ararken, Akın’ın onun hakkında başka planları vardır ve bu sefer kendisine çok güçlü bir ortak bulmuştur; Kahraman. Kahraman’dan Melek’i kullanarak Nare’yi kaçırmasını ister. Ancak Kahraman’ın kendine has yöntemleri vardır ve izlediği yol önce büyük bir mutluluğa, sonra Sancar’ın bir denizin dibinde ölümle karşı karşıya kalmasına sebep olur.

Melek bulunacak mı? Nare kaçırılacak mı? Sancar o denizin dibinde boğulacak mı?

Denizin dibinde onlar çocukken başlayan bu sevda, şimdi bir çocukları varken yine denizin dibinde mi son bulacak?