Yasak Elma 83. Bölüm Full Tek Parça İzle, Yasak Elma Son Bölüm Tekrar izle, Yasak Elma 84. Yeni Bölüm Fragmanı!​ FOX ekranlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yasak Elma'da heyecan dorukta! Kadrosunda Talat Bulut, Şevval Sam, Barış Kılıç, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Gökhan Alkan gibi oyuncuların yer aldığı Yasak Elma yeni bölümde neler olacak merakla bekleniyordu. Bu hafta neler olacak? Yasak Elma 83. Bölüm Full İzle, Yasak Elma Son Bölüm İzle, Yasak Elma 2 Kasım Son Bölüm Foz İzle...

YASAK ELMA 83. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yasak Elma 83. Bölüm Full Tek Parça İzle (Yasak Elma Son Bölüm İzle )

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Düğün hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, Halit oğlunun velayetini alabilmek için Yıldız ve Kerim ilişkisiyle ilgili somut delillerin peşine düşmüştür. Tam ümidini kaybettiği esnada, beklemediği bir el ona yardım teklifinde bulunur. Halit'in zorlu bir karar vermesi gerekecektir.

yasak elma kerim kimdir gerçek adı ne kaç yaşında

YASAK ELMA KERİM KİMDİR? (GÖKHAN ALKAN KİMDİR)

Gökhan Alkan, 8 Aralık 1987 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolejileri Öğretmenliği Lisans ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret-Pazarlama ön lisans bölümlerini bitirdi.

Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan Gökhan Alkan'ın ilk televizyon deneyimi 2011 yılında yayınlanan ve büyük ses getiren bir proje olan Muhteşem Yüzyıl ile olmuştur.

Gurbette Aşk, Kocamın Ailesi, Makas, Seviyor Sevmiyor dizilerinde rol alan Gökhan Alkan, şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanmakta olan Zengin ve Yoksul dizinde Karan karakterine hayat vermektedir. Gökhan Alkan, 1.88 metre boyunda, 85 kilo ve Yay burcudur.