Yasak Elma 86 bölüm fragmanı yayınlandı! İzlemek isteyen dizi takipçileri merakla yeni bölüm fragmanını araştırıyorlar. Kerim, Kaya, Yiğit ve Halit'e veda edilen bölümde dizi adeta kabuk değiştirdi! Bir bölümde kritik oyunculara veda eden dizide bundan sonra neler olacak? Yasak Elma 85. bölüm izle, Yasak Elma 86. bölüm fragmanı izle! 

YASAK ELMA 86 BÖLÜM FRAGMANI (YASAK ELMA 85. BÖLÜM İZLE)

Yasak Elma son bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitledi! Bu bölüme Yıldız ve Şahika birliği damga vurdu. İki ezeli düşman, Ender'e karşı birlik olup intikam almak istiyorlar ve bu bölümde ellerinden geleni yaprılar! Ancak beklenmeyen sürprizler yaşandı! Kaya, Ender'e bir mektup bırakarak Amerika'ya döndü. Yiğit ile birlikte giden Kaya, Ender'i adeta yıktı. 

Mert'in Kerim'e oynadığı oyun sonrası Kerim hapise gönderildi ve Mert, Zehra ile evlendi. Halit, işleri Mert'e bırakmayı düşünürken Şahika ve Ender buna karşı çıktı.

Yalıda Yıldız ile Halit kavga ederken gelen Şahika ve Ender duruma engel olmaya çalışırken Halit merdivenlerden düştü ve öldü! Peki şimdi ne olacak?

YASAK ELMA 86. BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA HALİT ÖLDÜ MÜ, HALİT'İ KİM ÖLDÜRDÜ? KATİL KİM!

Yasak Elma yeni bölüm fragmanında Şahika, Ender ve Yıldız'ın Halit ile kavga ettiği sahne yer alıyor. Sahnenin sonunda ise Halit merdivenlerden düşüyor ve büyük ihtimalle hayatını kaybediyor. Peki bu üçlü arasından cinayeti işleyen kim? Halit'i kim öldürdü, merdivenden kim itti? Bu sorunun cevabı merakla bekleniyor.

berk oktay kimdir yasak elma karakteri

YASAK ELMA YENİ OYUNCULAR 2020! İŞTE KADROYA KATILAN YENİ İSİMLER

Yasak Elma'dan ayrılan oyuncular kadar kadroya dahil olan oyuncular da konuşuluyor. Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay'ın ardından Mert Altınışık da Yasak Elma dizisine dahil oldu. Önceki günlerde Gülenay Kalkan Ünlüoğlu'nun da dizide yer alacağı açıklanmıştı. Bu isimlerin hangi karakterler ile diziye dahil olacakları ise henüz belli değil.