Masumlar Apartmanı 12. yeni Bölüm FULL tek PARÇA izle, Masumlar Apartmanı on ikinci  bölüm Trt izle, Masumlar Apartmanı tek parça izle, Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle! TRT1'in yeni dizisi Masumlar Apartmanı kısa sürede farklı konusu ile salı günleri reytinglerde birinci olmayı ve gönüllere taht kurmayı başardı. Takıntı hastalıklıkları nedeniyle evden çıkamayan kız kardeşler ve sorunlu hayatlarının anlatıldığı dizinin son bölümü yine en heyecanlı yerinde sona ermişti.  Safiye'nin geçmişte yaşadığı olaylardan kesitlerle harmanlanan son bölümde evlerinin karşına taşınan Neriman'ın müzik öğretmenin kim olduğu merak uyandırmıştı. Safiye'yi çok şaşırtan bu sürpriz kişi kimdi?

Masumlar Apartmanı Naci kimdir? Tansel Öngel kimdir? Masumlar Apartmanı Naci kimdir? Tansel Öngel kimdir? Masumlar Apartmanı Naci kimdir? Tansel Öngel kimdir, kaç yaşında, nereli? Masumlar Apartmanı'nın sürpriz oyuncusu son bölümün ardından merakla araştırılmaya başlanmıştı. Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah’ın rol aldığı Masumlar Apartmanı, 10. bölümde Naci karakteri ile diziye yeni bir isim katıldı.

Safiye'nin evde takıntılarla geçen hayatı değişiyor mu? TRT Masumlar Apartmanı yeni bölüm yine izleyenleri ekran başına kilitleyecek. ve sevilen oyuncu kadrosu ile ilk bölümde izleyiciyi kendisine çekmeyi başardı. Masumlar Apartmanı YENİ BÖLÜM ile yine sevenlerini ekran başına kilitleyecek. Masumlar Apartmanı 12. Bölüm full izle, masumlar apt tek parça izle, Masumlar Apartmanı TRT yeni bölüm full izle! 

MASUMLAR APARTMANI 12. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MASUMLAR APARTMANI HANGİ KİTAPTAN UYARLANDI?

Gerçek bir hayat hikayesi olan Masumlar Apartmanı, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun ‘Madalyonun içi’ romanından esinlenerek hazırlandı.