Arıza izle, Arıza canlı izle tek parça izle,  Arıza tek parça full izle, arıza yeni bölüm... Arıza farklı senaryosu, güçlü ve sevilen kadrosuyla yayınlandığı ilk bölümden itibaren ilgi odağı oldu. Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan gibi genç nesilin oldukça sevdiği oyuncuların başrolünü paylaştığı dizide heyecan hiç eksilmiyor. Ali Rıza ve Halide aşkı izleyicinin ilgisini baya çekmişe benziyor. Sevilerek takip edilen dizi pazar akşamlarının vazgeçilmezi halini aldı. İnternetin en sık aramalarından olan Arıza izle, Arıza canlı izle tek parça izle,  Arıza tek parça full izle, arıza yeni bölüm sizin için derlediğimiz haberimizde...

ARIZA DİZİSİ YENİ BÖLÜM BÖLÜM İZLE

ARIZA DİZİSİNİN KONUSU

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

ARIZA DİZİSİ OYUNCULARI

Yönetmenliğini Recai Karagöz'ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur'un kaleme aldığı "Arıza"nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.