Zonguldak'taki ailesinin ulaşamadığı genç imamdan acı haber geldi. Rize'de imamlık yaptığı öğrenilen 25 yaşındaki Ahmet H.'den bir süredir haber alınamadı. Ailesinin haber vermesi üzerine çalışma başlatan ekipler, Ahmet H.'nin telefon sinyalinin en son Bolu'da alındığı üzerine ekipler çalışmalarını derinleştirdi.

Devrek ilçesindeki ormanlık alanda bulunan Ahmet H.'nın cansız bedenine ulaşıldı. Ahmet H.'nin telefonunda üç yıl öncesinden geri sayım sayacı başlattığı öne sürüldü. 

DİKKAT ÇEKEN AYRINTI

Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Ahmet H.'nin cenazesı otopsi yapılmak üzere Ankara'ya götürüldüğü burada yapılacak olan otopsi işlemlerinin ardından toprağa verileceği öğrenildi.

Rize'de dolmuşlar birbirine girdi: Çok sayıda yaralı var Rize'de dolmuşlar birbirine girdi: Çok sayıda yaralı var Rize'de iki şehir içi dolmuşu kafa kafaya çarpıştı. Feci kazada 17 kişi yaralandı. Yaralılar çevredeki hastanelere kaldırıldı.

Rize'de silahlı kavgada, ölü ve yaralılar var Rize'de silahlı kavgada, ölü ve yaralılar var Rize'de silahlı kavga çıktı, olayda 1 kişi canından oldu 2 kişi de yaralandı.

Rize'de feci kaza! Kamyonetle çarpışan dinamit yüklü tır devrildi Rize'de feci kaza! Kamyonetle çarpışan dinamit yüklü tır devrildi Rize'de yürekleri ağza getiren bir kaza meydana geldi. Kamyonet ile çarpışan 16 ton dinamit yüklü tır devrildi.