BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Atalay Demirbaş ne diyor?

Cem Küçük
Facebook
Ekrem İmamoğlu'nun ağırlandığı locanın sahibi Atalay Demirbaş, "Kimin geleceğini bana söylemediler ve locamı kullandılar. Benim locayı bilinçli seçtiler, çünkü tam ortada bir yer, protokolün karşısında ve orada Çarşı Grubu var" diyerek locanın İmamoğlu'nun kullanımına kendisinden habersiz bir şekilde sunulduğunu açıklamıştı. Olaya Beşiktaş eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Kuzu Grubu herkesin adı karıştı. Bu konuyla ilgili medyada çok şey yazıldı çizildi ama Atalay Demirbaş'ın iddialarını çürütecek herhangi bir açıklama gelmedi.
Sonra tam olaylar kapandı derken bir kafede Atalay Demirbaş'la Şafak Mahmutyazcıoğlu buluştular. Medyaya yansıyan görüntülerde Şafak Bey, Atalay Beye bariz kafa atıyor. Olayla ilgili Ersoy Dede'ye konuşan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, “Sen bu kafayla gittikçe senin kızların daha çok ağlar” sözünü duyunca, yerinden kalkıp fiziksel şiddet uygulamış. 
Şafak bey olayı kendi cephesinden anlatmış. Peki Atalay Bey ne diyor? Kafede buluşmuşlar. Atalay bey elini sıkmaya çalışmış ama Şafak bey terslemiş. Sonra telefonunu çıkarmış ve şunları demesini istemiş: "Ekrem İmamoğlu'na locayı ben verdim, haberim vardı. Kuzu Grubu'na da 10 milyon dolarlık çekleri Umut Güner'le beraber verdik. Sorun çıktığı için Şafak Mahmutyazıcıoğlu devreye girdi diyeceksin." Tabii Atalay bey bunu kabul etmemiş. Umut Güner'e iftira atmak istememiş. İmamoğlu'nun locaya da çağrıldığını bilmiyormuş. Maça giderken de Özen Kuzu'yu görmüş ve Özen Bey de, "Şafak çağırdı, İmamoğlu ile locada maç izleyeceğiz" demiş.
Bu konuşmanın ardından Şafak Bey Atalay beye, "Gel dışarı çıkıyoruz" demiş. Orada Atalay Bey çıkmıyorum deyince kafayı yemiş. Atalay Bey'in iddiasına göre kendisine silah da göstermiş.
İki iş insanı oturur konuşur. Bunda bir şey yok. Ama fiziki şiddet asla kabul edilemez. Şafak bey kendi iddialarını Ersoy Dede'ye anlatmış. Atalay Bey de bana anlattı. İş artık yargıda. Kararı yargı verecek. Bu arada öğrendiğime göre Beşiktaş'ın yeni yönetimi de alacak verecek meselesini inceliyormuş. Karakterli bir insan olan Ahmet Nur Çebi ve ekibi zaten doğru olanı yapacaktır.

CEM KÜÇÜK'ÜN DİĞER YAZISI İÇİN TIKLAYIN

CHP’nin kendi kendine ettiği

  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
610976 https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/cem-kucuk/610976.aspx
YORUMLAR ARKADAŞINA ÖNER
loading
Kapat
KAPAT