Masumlar Apartmanı 7. yeni Bölüm FULL tek PARÇA izle, Masumlar Apartmanı yedinci bölüm Trt izle, Masumlar Apartmanı tek parça izle, Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle! TRT1'in yeni dizisi Masumlar Apartmanı farklı konusu ve sevilen oyuncu kadrosu ile ilk bölümde izleyiciyi kendisine çekmeyi başardı. Masumlar Apartmanı YENİ BÖLÜM ile yine sevenlerini ekran başına kilitleyecek. Çarpıcı hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosu ile son günlerde adından sıkça söz ettiren dizinin yeni bölümünde neler olacak? İnci ve Han evliliklerini gizlerken, Saf,ye ve Gülben durumdan giderek şüphelenmektedir. Babanın ise rahatslığı giderek gün yüzüne çıkmata geçmiş ve gelecek sık sık iç içe geçmektedir. Böyle bir anda İnci'yi kızı zannedip eve davet eden baba, İnci ile sohbete dalar. Eve gelince durumu gören Han, Safiye ve Gülben ne tepki verecek? İnci'nin babası öldü mü? merak edilen tüm deyaları bu akşam öğreneceğiz. Masumlar Apartmanı 7. Bölüm full izle, tek parça izle, Masumlar Apartmanı TRT yeni bölüm full izle! 

MASUMLAR APARTMANI 7. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

 

MASUMLAR APARTMANI HANGİ KİTAPTAN UYARLANDI?

Gerçek bir hayat hikayesi olan Masumlar Apartmanı, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun ‘Madalyonun içi’ romanından esinlenerek hazırlandı.