Rusya’nın Kamçatka Adası’ndaki en büyük ve aktif yanardağı olan Shiveluch Yanardağı'nı birçok gezgin ve bilim insanı görüntülemeye devam ediyor.

KAMERAYA DOĞRU YÖNELDİ

Lav püskürtmeye devam eden yanardağın görüntülerini almak isteyen bir grup dağcı, kameralarını tam cepheden gören bir noktaya kurdu. Kameralar görüntü aldığı sırada dağlarda gezen bir tilki görüldü. Tilki hiç çevredekileri aldırış etmeden kameraya doğru yöneldi.

KAHKAHAYA BOĞULDULAR

Ağzıyla kamerayı alan tilki yürüyerek bölgeden uzaklaştı. Kameranın kayıtta olduğu bu anlarda tilkinin dili görüntülenirken, yaşanan ilginç hırsızlık olayına şahit olan gruptakilerin kahkaha sesleri de duyuldu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Tilkinin çaldığı kamerayı bir süre ağzında götürdüğü ve yakındaki bir noktaya bıraktığı görülürken, yanardağını görüntüleyen grubun tekrar kamerasına kavuştuğu öğrenildi. Tilkinin kamerayı çaldığı anlara ilişkin görüntüler ise sosyal medyada defalarca kez izlendi.

Tilki mahalledeki boş evi mesken tuttu Tilki mahalledeki boş evi mesken tuttu Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde bulunan ve boş kalan bir ev tilkinin yeni evi oldu.

Çamaşır makinesinin içinde tilki buldu Çamaşır makinesinin içinde tilki buldu İngiltere'nin başkenti Londra'da bir kadın evinde bulunan çamaşır makinesinin içinde tilki buldu.

Polonya'da 17 tilkide kuduz vakası görüldü Polonya'da 17 tilkide kuduz vakası görüldü Polonya'nın başkenti Varşova ve çevresindeki kentlerde 17 tilkide kuduz vakası tespit edildi. Yetkililer, Mayıs ortasından itibaren bölgedeki tüm tilkilere kuduz aşısı yapılmasını kararlaştırdı.