Kahramanmaraş'ta meydana gelen olayda 48 yaşındaki Sevtap Duran oğlu tarafından bağ evinde ölü bulundu. Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan bağ evine giden Sevtap Duran'a ulaşamayan 24 yaşındaki oğlu Çağlar S. ikamete giderek kapıyı çaldı. Açılmaması üzerine kapıyı zorlayarak içeri giren Çağlar S, annesini yerde hareketsiz şekilde buldu.

CİNAYET BÜRO EKİPLERİ SORUŞTUMA BAŞLATTI
Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan incelemede, Sevtap Duran'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Kadının cenazesi ölüm nedeninin tespiti için Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekiplerince soruşturma başlatıldı.

Bir apartmanın bodrum katında silahla vurulmuş halde bulunan kadın öldü Bir apartmanın bodrum katında silahla vurulmuş halde bulunan kadın öldü Adana’da bir apartmanın bodrum katında ateşli silahla vurulan genç kadın sürünerek çıktığı bahçede yaralı olarak bulundu. Yaralı kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

22 yaşındaki genç kadının feci sonu! Konaklama tesisinde ölü bulundu 22 yaşındaki genç kadının feci sonu! Konaklama tesisinde ölü bulundu 22 yaşında olduğu öğrenilen genç kadın, Sakarya'da bulunan bir konaklama tesisinde ölü olarak bulundu.