BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Anasayfa > Haber > YÜKSELME GRUBU

YÜKSELME GRUBU

5 grupta oynanacak klasman grubunda bir grup 11 takımlı, dört grup ise 10 takımdan oluştu. İkinci devre Yükselme ve 1. Klasman Grubu’nda 22 Ocak 2006, kalan 4 grup müsabakaları da 5 Şubat 2006 tarihinde başlayacak ve 14 Mayıs 2006’da sona erecek.



2. Lig’de heyecan 5 grupta oynanacak klasman grubunda bir grup 11 takımlı, dört grup ise 10 takımdan oluştu. İkinci devre Yükselme ve 1. Klasman Grubu’nda 22 Ocak 2006, kalan 4 grup müsabakaları da 5 Şubat 2006 tarihinde başlayacak ve 14 Mayıs 2006’da sona erecek. Karşılaşmalar sonunda Yükselme Grubu’nda ilk 2 sırayı alan takımlar A Kategorisi’ne yükselme hakkını kazanacak. Bu grupta 3.,4.,5.,6.,7., ve 8. sırada yer alan 6 takım ile 5 klasman grubunda ilk 2 sırada yer alan 10 takımın katılımından oluşacak toplam 16 takım ise play-off maçlarında mücadele edecek. Tek maçlı eleme sistemine göre yapılacak maçlar sonrasında şampiyon olan 1 takım daha A Kategorisi’ne yükselmeye hak kazanacak. Klasman gruplarında son iki sırada yer alan toplam 10 takım da 3. Lig’e düşecek. 1. Hafta (22 Ocak) G.Birliği ASAŞ-Buca (...-...) Kasımpaşa-Kartal (...-...) Alanya-K.Maraş (...-...) İnegöl-Eskişehir (...-...) Siirt-Ünye (...-...) 2. Hafta (29 Ocak) Kartal-Alanya (...-...) Buca-Kasımpaşa (...-...) Eskişehir-Siirt (...-...) K.Maraş-İnegöl (...-...) Ünye-G.Birliği ASAŞ (...-...) 3. Hafta (5 Şubat) Kasımpaşa-G.Birliği ASAŞ (...-...) Alanya-Buca (...-...) İnegöl-Kartal (...-...) Siirt-K.Maraş (...-...) Eskişehir-Ünye (...-...) 4. Hafta (12 Şubat) Kartal-Siirt (...-...) Buca-İnegöl (...-...) G.Birliği ASAŞ-Alanya (...-...) K.Maraş-Eskişehir (...-...) Ünye-Kasımpaşa (...-...) 5. Hafta (19 Şubat) Alanya-Kasımpaşa (...-...) İnegöl-G.Birliği ASAŞ (...-...) Siirt-Buca (...-...) Eskişehir-Kartal (...-...) K.Maraş-Ünye (...-...) 6. Hafta (26 Şubat) Kartal-K.Maraş (...-...) Buca-Eskişehir (...-...) G.Birliği ASAŞ-Siirt (...-...) Kasımpaşa-İnegöl (...-...) Ünye-Alanya (...-...) 7. Hafta (5 Mart) İnegöl-Alanya (...-...) Siirt-Kasımpaşa (...-...) Eskişehir-G.Birliği ASAŞ (...-...) K.Maraş-Buca (...-...) Ünye-Kartal (...-...) 8. Hafta (12 Mart) Buca-Kartal (...-...) G.Birliği ASAŞ-K.Maraş (...-...) Kasımpaşa-Eskişehir (...-...) Alanya-Siirt (...-...) İnegöl-Ünye (...-...) 9. Hafta (19 Mart) Kartal-G.Birliği ASAŞ (...-...) Siirt-İnegöl (...-...) Eskişehir-Alanya (...-...) K.Maraş-Kasımpaşa (...-...) Ünye-Buca (...-...) KLASMAN 1.GRUP 1.Hafta (22 Ocak 2006) Pendik-Karagümrük (...-...) Eyüpspor-A.Üsküdar 1908 (...-...) Küçükköy-Maltepe (...-...) Y.Bosna-Güngören B. (...-...) Sarıyer (Bay) 2.Hafta (29 Ocak 2006) Karagümrük-Eyüpspor (...-...) Güngören B.-Sarıyer (...-...) Maltepe-Y.Bosna (...-...) A.Üsküdar 1908-Küçükköy (...-...) Pendik (Bay) 3.Hafta (5 Şubat 2006) Eyüpspor-Pendik (...-...) Küçükköy-Karagümrük (...-...) Y.Bosna-A.Üsküdar 1908 (...-...) Sarıyer-Maltepe (...-...) Güngören B. (Bay) 4.Hafta (12 Şubat 2006) Karagümrük-Y.Bosna (...-...) Pendik-Küçükköy (...-...) Maltepe-Güngören B. (...-...) A.Üsküdar 1908-Sarıyer (...-...) Eyüpspor (Bay) 5.Hafta (19 Şubat 2006) Küçükköy-Eyüpspor (...-...) Y.Bosna-Pendik (...-...) Sarıyer-Karagümrük (...-...) Güngören B.-A.Üsküdar 1908 (...-...) Maltepe (Bay) 6.Hafta (26 Şubat 2006) Karagümrük-Güngören B. (...-...) Pendik-Sarıyer (...-...) Eyüpspor-Y.Bosna (...-...) A.Üsküdar 1908-Maltepe (...-...) Küçükköy (Bay) 7.Hafta (7 Mart 2006) Y.Bosna-Küçükköy (...-...) Sarıyer-Eyüpspor (...-...) Güngören B.-Pendik (...-...) Maltepe-Karagümrük (...-...) A.Üsküdar 1908 (Bay) 8.Hafta (12 Mart 2006) Karagümrük-A.Üsküdar 1908 (...-...) Pendik-Maltepe (...-...) Eyüpspor-Güngören B. (...-...) Küçükköy-Sarıyer (...-...) Y.Bosna (Bay) 9.Hafta (19 Mart 2006) Sarıyer-Y.Bosna (...-...) Güngören B.-Küçükköy (...-...) Maltepe-Eyüpspor (...-...) A.Üsküdar 1908-Pendik (...-...) Karagümrük (Bay) KLASMAN 2.GRUP 1. Hafta (5 Şubat 2006) Adana Demir-İzmirspor (...-...) Nazilli B.-Marmaris B. (...-...) Muğla-Adana (...-...) Turgutlu-Aydın (...-...) 2. Hafta (12 Şubat 2006) Marmaris B.-Muğla (...-...) İzmirspor-Nazilli B. (...-...) Adana-Turgutlu (...-...) Aydın-Adana Demir (...-...) 3. Hafta (19 Şubat 2006) Nazilli B.-Adana Demir (...-...) Muğla-İzmirspor (...-...) Turgutlu-Marmaris B. (...-...) Adana-Aydın (...-...) 4. Hafta (26 Şubat 2006) Marmaris B.-Adana (...-...) İzmirspor-Turgutlu (...-...) Adana Demir-Muğla (...-...) Aydın-Nazilli B. (...-...) 5. Hafta (5 Mart 2006) Muğla-Nazilli B. (...-...) Turgutlu-Adana Demir (...-...) Adana-İzmirspor (...-...) Aydın-Marmaris B. (...-...) 6. Hafta (12 Mart 2006) İzmirspor-Marmaris B. (...-...) Adana Demir-Adana (...-...) Nazilli B.-Turgutlu (...-...) Muğla-Aydın (...-...) 7. Hafta (19 Mart 2006) Marmaris B.-Adana Demir (...-...) Turgutlu-Muğla (...-...) Adana-Nazilli B. (...-...) Aydın-İzmirspor (...-...) KLASMAN 3.GRUP 1. Hafta (5 Şubat 2006) MKE Kırıkkale-Darıca G.B. (...-...) Aksaray-Merinos (...-...) Oyak Renault-Y.Kırşehir (...-...) Yalova-Tarsus İ.Y. (...-...) 2. Hafta (12 Şubat 2006) Merinos-Oyak Renault (...-...) Darıca G.B.-Aksaray (...-...) Y.Kırşehir-Yalova (...-...) Tarsus İ.Y.-MKE Kırıkkale (...-...) 3. Hafta (19 Şubat 2006) Aksaray-MKE Kırıkkale (...-...) Oyak Renault-Darıca G.B. (...-...) Yalova-Merinos (...-...) Y.Kırşehir-Tarsus İ.Y. (...-...) 4. Hafta (26 Şubat 2006) Merinos-Y.Kırşehir (...-...) Darıca G.B.-Yalova (...-...) MKE Kırıkkale-O.Renault (...-...) Tarsus İ.Y.-Aksaray (...-...) 5. Hafta (5 Mart 2006) Oyak Renault-Aksaray (...-...) Yalova-MKE Kırıkkale (...-...) Y.Kırşehir-Darıca G.B. (...-...) Tarsus İ.Y.-Merinos (...-...) 6. Hafta (12 Mart 2006) Darıca G.B.-Merinos (...-...) MKE Kırıkkale-Y.Kırşehir (...-...) Aksaray-Yalova (...-...) Oyak Renault-Tarsus İ.Y. (...-...) 7. Hafta (19 Mart 2006) Merinos-MKE Kırıkkale (...-...) Yalova-Oyak Renault (...-...) Y.Kırşehir-Aksaray (...-...) Tarsus İ.Y.-Darıca G.B. (...-...) KLASMAN 4.GRUP 1. Hafta (5 Şubat 2006) Erzurum-Giresun (...-...) Bolu-Çankırı B. (...-...) K.Karabük-Pazar (...-...) Ankara Demir-Zonguldak (...-...) 2. Hafta (12 Şubat 2006) Çankırı B.-K.Karabük (...-...) Giresun-Bolu (...-...) Pazar-Ankara Demir (...-...) Zonguldak-Erzurum (...-...) 3. Hafta (19 Şubat 2006) Bolu-Erzurum (...-...) K.Karabük-Giresun (...-...) Ankara Demir-Çankırı B. (...-...) Pazar-Zonguldak (...-...) 4. Hafta (26 Şubat 2006) Çankırı B.-Pazar (...-...) Giresun-Ankara Demir (...-...) Erzurum-K.Karabük (...-...) Zonguldak-Bolu (...-...) 5. Hafta (5 Mart 2006) K.Karabük-Bolu (...-...) Ankara Demir-Erzurum (...-...) Pazar-Giresun (...-...) Zonguldak-Çankırı B. (...-...) 6. Hafta (12 Mart 2006) Giresun-Çankırı B. (...-...) Erzurum-Pazar (...-...) Bolu-Ankara Demir (...-...) K.Karabük-Zonguldak (...-...) 7. Hafta (19 Mart 2006) Çankırı B.-Erzurum (...-...) Ankara Demir-K.Karabük (...-...) Pazar-Bolu (...-...) Zonguldak-Giresun (...-...) KLASMAN 5.GRUP 1. Hafta (5 Şubat 2006) İskenderun DÇ-Osmaniye (...-...) Hatay-Şanlıurfa B. (...-...) Şanlıurfa-Cizre (...-...) B.Petrol-Adıyaman (...-...) 2. Hafta (12 Şubat 2006) Şanlıurfa B.-Şanlıurfa (...-...) Osmaniye-Hatay (...-...) Cizre-Batman Petrol (...-...) Adıyaman-İskenderun DÇ (...-...) 3. Hafta (19 Şubat 2006) Hatay-İskenderun DÇ (...-...) Şanlıurfa-Osmaniye (...-...) Batman Petrol-Şanlıurfa B. (...-...) Cizre-Adıyaman (...-...) 4. Hafta (26 Şubat 2006) Şanlıurfa B.-Cizre (...-...) Osmaniye-Batman Petrol (...-...) İskenderun DÇ-Şanlıurfa (...-...) Adıyaman-Hatay (...-...) 5. Hafta (5 Mart 2006) Şanlıurfa-Hatay (...-...) B.Petrol-İskenderun DÇ (...-...) Cizre-Osmaniye (...-...) Adıyaman-Şanlıurfa B. (...-...) 6. Hafta (12 Mart 2006) Osmaniye-Şanlıurfa B. (...-...) İskenderun DÇ-Cizre (...-...) Hatay-Batman Petrol (...-...) Şanlıurfa-Adıyaman (...-...) 7. Hafta (19 Mart 2006) Şanlıurfa B.-İskenderun DÇ (...-...) B.Petrol-Şanlıurfa (...-...) Cizre-Hatay (...-...) Adıyaman-Osmaniye (...-...)
 
 
  • Piyasalar

    Fark %
  • 98028
    % 0.96
  • 5.7029
    % -0.53
  • 6.3956
    % -0.91
  • 7.0772
    % -1.06
  • 258.521
    % -0.48
 
 
 
 
 
Kapat
KAPAT