BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.
Anasayfa > Haber > Amatör Küme’de dün

Amatör Küme’de dün

Onurspor-Adana İ.Y. (bn): 0-3, Delta Mobilya-Samsungücü (bn): 7-0, Hadımköy-Y.Esenyurt (a.g.): 1-2, Denizköşkler-K.Ayasofya: 8-3, Sakarya-B.Eroğlu (14-16 İl Bir.): 6-2...



Onurspor-Adana İ.Y. (bn): 0-3, Delta Mobilya-Samsungücü (bn): 7-0, Hadımköy-Y.Esenyurt (a.g.): 1-2, Denizköşkler-K.Ayasofya: 8-3, Sakarya-B.Eroğlu (14-16 İl Bir.): 6-2, Güngören-Albayrak (14-16 İl Bir.): 2-0, Bulancak-Azimspor (minik): 0-3 hükmen, Fikirtepe-Bağcılar (minik): 0-7, Y.Esnafspor-Filiz (minik): 6-0, Haz.Çetinkaya-Okyanus (minik): 0-5, Özmurat-Söğütlüçeşme (minik): 3-2, Altınyıldız-Karagümrük (minik): 5-1, Cevatpaşa-Yeniyol (minik): 0-2, Kadırga-Fatih Hilal (minik): 2-5, Vefa-Beşyüzevler (minik): 2-0, Bozkurt-Sarıçubuk (minik): 0-6, Aksaray-Fikirtepe: 1-2, İst.Bulancak-Cibali: 1-2, Terazidere-Sarıgölbirlik: 2-1, Yıldızspor-İstanbulspor: 6-2, Fatih Hilal-B.Eroğlu: 2-1, P.T.T.-H.Rıfatpaşa: 1-1, Yeşilılgaz-Yeşilce (a.g.): 0-0, Samatya-Dikimevi: 1-5, Bozkurt-Gürzafer: 1-1, Y.Gayret-Kale: 0-4, Cerrahpaşa-Aysaspor (a.g.): 2-3, Alemdar-B.Paşa Demir (a.g): 4-0, Sütlüce-Özfatih (a.g.): 6-0, GOP.50.Yıl-Sakarya (a.g.): Tehir, GOP Yayla-İst.Türkistan (a.g.): 3-4, Rami Yeşilhaliç (minik): 0-6, Altınaslar-Bayrampaşa (minik): 0-2, P.İçi Köprülü-Emniyettepe (minik): 0-0, Kuştepe-Gültepe: 0-1, Eyüp-Ayazağa (minik): 5-0, Yenişehir-Alucra (minik): 3-0 hükmen, R.Yenimahalle-Rumelihisarı (a.g.): 0-0, P.İçi Üstün-Büyükdere (a.g.). 3-2, Y.Pınar Doğan-Balatyeşilova (a.g.): 0-0, Kültürspor-Taşköprü (a.g.): 4-1, Emniyettepe-Sultançiftliği: 2-9, Gümüşdere-İst.Üniv.: 4-1, Kozlar-Güneşspor: 4-2, Yeşilhaliç-Sirkeci: 0-2, Yeşilpınar Doğan-Gedikpaşa: 0-2, Yeşilpınar-Venüs: 4-0, Gürselspor-Kağıthane (minik): 1-0, Ortabayır-Hasköy (minik): 0-9, Hür.Gücü-Ç.Tepe Ümit (minik): 4-1, Örnektepe-Kemerburgaz (minik): 0-3, Hür.Eğitim-Y.Kemal İ.Y. (minik): 0-2, Beşiktaş-Sarıyer (minik): 3-2, S.Kadıköy-Kestanelik (a.g.): 1-0, B.Kılıçlı-Çanakça (a.g.): 6-1, Subaşı-Çeltikköy: 4-4, Karacaköy-Dağyenice: 6-1, Öznakkaş-Esenyurt: 0-4, Muratbey-Seymenköy: 3-0, Yıldız-Çatalzeytin: 6-3, İçerenköy-Avcılar (14-16 İlBir.): 2-5, Kilyos-Ulutepe: 1-8, Günyamaç-Yeşilköy (a.g.): 0-3, Üsk.S.S.-Kütahya S.S (eng.l.): 2-0, Atalar-Fatih Yayla (14-16 İl Bir.): 2-1, Libade-Selvi (14-16 İl Bir.): 2-1, Işıkspor-Ç.Başıözkan (a.g.): 3-0 hükmen, Ortaköy-Mimarsinan (a.g.): 3-1, M.Köytayfun-K.Karabekir: 4-1, Şiledeniz-Dolayoba (a.g.): 1-0, Doğangüneş-Çakmak (minik): 3-0 hükmen, Yamanspor-Üm.Doğuş (minik): 9-0, Libade-Küçüksu (minik): 2-3, Barbaros-Tunusbağı (minik) 5-1, Çamoluk-Çakmak: 1-4, G.Saray-Orhantepe G.G. (14-16 İl Bir.): 5-0, Okspor-Kavacık (14-16 İl Bir.) 1-3, Doğan Güneş-Altınordu(2) 2-0, Çamlıca-Soğuksu(a.g.) 6-0, Duvardibi-Bulutspor(2) 4-0, Çınarspor-Hilal: 4-3, Acıbadem-Acarspor: 3-2, Esatpaşa-Gümüşsuyu: 2-1, İst.Site-Özbostancı: 6-0, Beykoz-Beşiktaş (sp.g.l.): 1-1, İstanbulspor-Küçükköy (sp.g.l.): 0-1.
 
 
  • Piyasalar

    Fark %
  • 91630
    % 2.1
  • 4.7866
    % -1.01
  • 5.5944
    % -1.16
  • 6.3074
    % -1.67
  • 189.176
    % -2.18
 
 
 
 
 
Reklamı Geç
KAPAT