Birbiri ardına hayata geçirilen çok sayıda nitelikli konut projesinin yanı sıra yapılan ulaşım yatırımlarıyla da hızla değer kazanan Güneşli’de metrekare fiyatları her geçen gün artıyor. Huzurlu İnşaat tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Huzurlu Marmara Güneşli, bulunduğu bölgenin ortalama değerinin altındaki fiyatlarla konut alıcılarına karlı bir yatırım imkânı sunuyor. Huzurlu İnşaat, bölgenin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağladığı projesiyle hem bölgeye hem de yatırımcılarına kazandırıyor. İstanbul’un en hızlı gelişen ve dönüşen bölgesinde, ön talep süreci devam eden Huzurlu Marmara Güneşli, yakın zamanda metrekaresi 4.200 TL’den satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı; ‘’ Basın Ekspress Yolu'nu bünyesinde barındıran, Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çeken ve bu sayede yüksek kar getirisine sahip Güneşli'nin son dönemdeki gelişimiyle, bölgedeki konutlarda kayda değer bir artış yaşanıyor. Gayrimenkulün hiçbir zaman kaybettirmediği Güneşli’de kentsel dönüşümle konut fiyatları da çok arttı. Şu anda bölgedeki projelerin ortalama fiyatları 5.500-6.000 TL aralığında seyrediyor. Biz Huzurlu Marmara Güneşli projemizle yatırımcılara son zamanların en karlı yatırımını sunuyoruz. Ön talep sürecimiz henüz devam ediyor, kısa bir zaman sonra projemizi 4.200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunacağız.’’ dedi.

BÖLGENİN YENİ HAYAT MERKEZİ
Toplamda 289 daire ve 12 adet ticari alanın yer alacağı Huzurlu Marmara Güneşli, 56 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde, Basın Ekspres yoluna yakın mesafede konumlanıyor. Modern mimarisiyle bölgeye değer kazandıran ve aile öncelikli yaşam anlayışı ile hayata geçirilen Huzurlu Marmara Güneşli’de 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor.  Geniş ve ferah kullanım alanlarının bulunduğu projede daireler 135 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği Huzurlu Marmara Güneşli’de teslimler 2019’da yapılacak.