BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Hazırlayan: Murad Tamer murad.tamer@tg.com.tr
Euro 2016
 

Milli Takım'ın kaldığı otelde yoğun güvenlik alarmı

Fransa'da bu yıl 15.'si düzenlenecek olan EURO 2016 şampiyonasında, A Milli Futbol Takımı'nın konakladığı otelin etrafında Fransız polisi yoğun güvenlik önlemleri aldı.

07.06.2016 - 14:25
Milli Takım'ın kaldığı otelde yoğun güvenlik alarmı

Fransa'daki 15. Avrupa Futbol Şampiyonası'nda (EURO 2016) mücadele edecek A Milli Takım'ın konaklayacağı otelde yoğun güvenlik önlemleri uygulanıyor.

Ay-yıldızlı ekip, 10 Haziran-10 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek turnuva boyunca ülkenin güneyindeki Marsilya kentine yaklaşık 50 kilometre uzaklıktaki Saint Cry Sur Mer bölgesinde konaklayacak. A Milli Takım'ı Fransa'da Türkiye'den gelen özel bir ekip koruyacak. Ayrıca, Fransız yetkililer de milli takımlar için önlemleri yoğunlaştırdı.

KUŞ UÇURMUYORLAR

Milli takımın kamp yapacağı otel civarında bulunan Fransız jandarması ile Paris'teki terör saldırılarından sonra şehirlerde görev yapmaya başlayan askerler, adeta kuş uçurmuyor.

Otele giren araçları detaylı aramadan geçiren güvenlik görevlileri, kişilere pasaport kontrolü uygularken, otel müşterisi dışındaki şahısların içeriye girmesine izin verilmiyor.

Öte yandan, uygulamalarda görev yapan askerlerin ellerindeki silahlar da dikkati çekiyor.

  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
PUAN DURUMU
Reklamı Geç
KAPAT