BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Hazırlayan: Murad Tamer murad.tamer@tg.com.tr
Euro 2016
 

Peter Cech'den EURO 2016 itirafı

Çek Cumhuriyeti'nin dünyaca ünlü kalecisi Peter Cech,'' İspanya turnuvanın favori takımları arasında. Biz ise kesinlikle favori değiliz'' değerlendirmesinde bulundu.

10.06.2016 - 16:38
Peter Cech'den EURO 2016 itirafı

Euro 2016'da Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın da yer aldığı D Grubu'nda İspanya ve Hırvatistan'a karşı mücadele edecek olan Çek Cumhuriyeti, taraftara açık gerçekleştirdiği antrenman ile turnuva hazırlıklarını sürdürdü.

"KESİNLİKLE FAVORİ DEĞİLİZ"

Yaklaşık olarak 3 bin kişinin izlediği antrenmanda açıklamada bulunan Çeklerin dünyaca ünlü kalecisi Peter Cech, İspanya maçı için "Kesinlikle favori değiliz" dedi.

"İSPANYA TURNUVANIN FAVORİLERİNDEN"

Cech, "İspanya turnuvanın favori takımları arasında. Pazartesi günü bizi çok zor bir maç bekliyor. Umarım en iyi oyunumuzu oynar ve puan alırız" şeklinde konuştu.

ELİ YARALANAN ÇOCUĞA ELDİVENLERİNİ VERDİ

Öte yandan antrenmanda eline top gelmesi sonucu yaralanan bir çocuğa Peter Cech eldivenlerini hediye etti ve "Bir daha üstüne top geldiğinde bu eldivenler ile topu tutar" dedi.

İSPANYA MAÇI 13 HAZİRAN'DA

EURO 2016 D Grubu'nda Çek Cumhuriyeti ilk maçında 13 Haziran'da İspanya ile karşılaşacak. Stadium de Toulouse'deki karşılaşma TSİ 16.00'da başlayacak.

  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
PUAN DURUMU
Reklamı Geç
KAPAT