BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Hazırlayan: Murad Tamer murad.tamer@tg.com.tr
Euro 2016
 

Hakan Çalhanoğlu 'Böyle yapılması bizi üzüyor'

Hakan Çalhanoğlu, İspanya yenilgisi sonrasında kısa bir açıklamada bulunurken Arda Turan'a yapılan protesto hakkında da konuştu.

18.06.2016 - 00:37
Hakan Çalhanoğlu 'Böyle yapılması bizi üzüyor'

Hakan Çalhanoğlu, EURO2016 D Grubu 2 maçında İspanya karşısında aldığımız 3-0'lık yenilgi sonrasında açıklamalarda bulundu.

Hakan Çalhanoğlu aldıkları yenilgiden sonra üzgün olduklarını ve golü yedikten sonra tepki gösteremediklerini söylerken ''Bugün zor olacağını biliyorduk. Kalitelerini biliyorduk ama malesef o golü yedikten sonra kopukluk oldu. Daha doğrusu oyunu bıraktık. Aslında golü yedikten sonra daha çok oynamamız lazımdı. O golü yemeseydik belki daha farklı olabilirdi. Çok üzgünüz'' şeklinde konuştu.

Arda Turan'a yapılan eleştirileri de değerlendiren Hakan Çalhanoğlu ''Arda Turan'ın millli takıma çok katkısı var. Bence bu tepkileri hak etmiyor. Bu maçta biz takım olarak kaybettik. Böyle yapılması çok üzüyor beni. İspanyol seyirciler onu alkışlıyor, bizimkiler tepki gösteriyor. O benim için çok büyük bir futbolcu. Son maçta Çek Cumhuriyeti'ne karşı bir şey olabilir. İnşallah o maçta da öyle olur'' ifadelerini kullandı.

  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
PUAN DURUMU
Reklamı Geç
KAPAT