BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Hazırlayan: Murad Tamer murad.tamer@tg.com.tr
Euro 2016
 

Canlı yayında Terim'e isyan etti: Bu ne ya?

Spor Servisi programının sunucusu Fuat Akdağ, "Sanki mahalle maçına hazırlanıyormuş gibi. Böyle basın toplantıları, böyle konuşmalar, böyle tavırlar. Bu ne ya?" ifadelerini kullandı.

21.06.2016 - 13:53
Canlı yayında Terim'e isyan etti: Bu ne ya?

NTVSpor'da yayınlanan ve Fuat Akdağ'ın sunup Ercan Taner'in yorum yaptığı Spor Servisi programı, EURO 2016 nedeniyle Fransa'da bulunan Mehmet Demirkol'a bağlandı.

Akdağ, "Neler oluyor oralarda Mehmet? Hiç yüzümüzü güldüren haber gelmiyor." dedi. Demirkol ise dünkü basın toplantısında yaşananlarla ilgili konuştu:

"ÇEKLER HİÇBİR ŞEY ANLAMADI"

"Şöyle bir durum var. Dün basın toplantısı bitti. Meslektaşlarıma 'Çek basınından olsanız ne anlardınız' diye sordum. Sormama kalmadı, Çek meslektaşım geldi. 'Ya ben hiçbir şey anlamadım bu basın toplantısından. Biraz bana anlatır mısın' dedi. Yani mahkemeler, biz bitti demeden bitmezler... Yani hiç uluslararası sahnede hiç anlaşılacak şeyler değil. Maalesef, olmadı."

"BU NE YA?"

Demirkol'un açıklamalarının ardından Fuat Akdağ "Orası bizim mahalle değil ki. Sanki mahalle maçına hazırlanıyormuş gibi. Böyle basın toplantıları, böyle konuşmalar, böyle tavırlar. Bu ne ya?"

"BURAK BAŞKA ALEM"

Demirkol, sözlerini şu ifadelerle sonlandırdı:

"Basın toplantısından sonra antrenmana girdik. Arda arkada duruyor, başka bir kıyafet giymiş üstüne. Burak başka bir alem. Yani çok enteresan."

  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
PUAN DURUMU
Reklamı Geç
KAPAT