BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Hazırlayan: Murad Tamer murad.tamer@tg.com.tr
Euro 2016
 

Emre Mor'u ilk günden çıldırttılar: Bunlar aptalca!

Türkiye'nin 2-0 galip geldiği Çek Cumhuriyeti maçında ilk golün asistini yapan Emre Mor, "Takım arkadaşlarımın beni sevmediği haberleri aptalca" açıklamasını yaptı.

22.06.2016 - 13:29
Emre Mor'u ilk günden çıldırttılar: Bunlar aptalca!

Türk futbolunun yeni umudu Emre Mor, Çek Cumhuriyeti'ni 2-0 mağlup ettiğimiz maçın ardından açıklamalarda bulundu.

"HERKESİ YENEBİLİRİZ"

Emre Mor, "Oynadığım futboldan keyif alıyorum. Çok mutluyum. Bir sonraki turda kimle oynayacağımızı bilmiyoruz. Eğer bugün oynadığımız gibi oynarsak herkesi yenebiliriz.
Bugün sahaya çıkmadan önce hocamız Fatih Terim benden sürekli dribbling yapmamı istedi. Eğer topu kaybedecek bile olsam devam etmemi söyledi. Herkes rahat olmamı ve kendim gibi olmamı öğütledi. Çok mutluyum.


"TAKIM ARKADAŞLARIMIN SEVMEDİĞİ HABERLERİ APTALCA"

Takım arkadaşlarımın beni sevmediğine dair çıkan haberlerin hepsi aptalca. Hepsi bana küçük kardeşleri gibi davranıyorlar.

Luka Modric ile selfie konusuna gelecek olursak, bence bunda bir problem yok. Ben şu ana kadar hiç bu seviyede olmadım, 18 yaşındayım. Dünyanın en iyi oyuncularından biriyle selfie çekmek istedim.

"TARAFTLARIMIZ BENİ GAZA GETİRİYOR"

Taraftarlarımız inanılmazdı. Beni sürekli gaza getiriyorlar. Ancak, acilen Türkçe öğrenmem gerekiyor. Şimdilik sadece bazı kelimeleri anlayabiliyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
PUAN DURUMU
Reklamı Geç
KAPAT