BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Hazırlayan: Murad Tamer murad.tamer@tg.com.tr
Euro 2016
 

Milli Takım'da kavga şoku!

Türkiye'nin Avrupa Futbol Şampiyonası'ndan elenmesinin ardından teknik kadroda görev alan Tümer Metin ile milli oyuncu Caner Erkin arasında tartışma çıktığı iddia edildi.

23.06.2016 - 10:20
Milli Takım'da kavga şoku!

Türkiye, İrlanda'nın dün kazanmasıyla EURO 2016 macerasını sonlandırdı. Dün gece otelde futbolcular ile maçı izleyen teknik ekip ve futbolcular elenmenin ardından büyük üzüntü yaşadı. Sinirlerin gergin olduğu bu ortamda milli futbolcu Caner Erkin ile teknik ekipte yer alan Tümer Metin arasında tartışma çıktı.

TÜMER METİN'LE CANER ARASINDA GERGİNLİK OLDU

Takvim'de yer alan iddialara göre; Caner Erkin, teknik heyeti ima ederek "Herkes bize sırtını döndü" diye konuştu. Caner'in bu sözleri gerilimi artırdı. Fatih Terim'in ekibinde yer alan Tümer Metin'in Caner'in sözlerine "Asıl bazılarınız takıma sırtını döndü" yanıtını vermesinin ardından ikili arasında sert bir ağız dalaşı yaşandı. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in araya girmesiyle yatışan gerilimin ardından bu kez de Hakan Çalhanoğlu ve Oğuzhan Özyakup arasında 'pas vermiyor' tartışması başladı. Birkaç futbolcu da bu tartışmaya dahil olunca tansiyon yeniden yükseldi.

  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
PUAN DURUMU
Reklamı Geç
KAPAT