Teröre yönelik olarak tavrını kararlılıkla sürdüren Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe PKK'lılar tarafından tehdit edilmeye devam ediyor.
PKK'nın hain saldırıları ve HDP'lilerin tehditlerine rağmen teröre karşı dik duruşunu sürdüren Güntepe twitter'dan kendisini tehdit edenlere tokat gibi yanıt verdi.
Kaymakam'dan tokat gibi cevap
Güntepe, twitter hesabından "Beni sürekli suikastla tehdit edenler. Hala anlamadınız mı! Siz Dünya'ya Biz şehadete aşığız!" diye yazdı.

Ders gibi sözler
Teröre karşı susanlara da ders gibi sözlerle seslenen Güntepe, "Hedef olmayalım' diye teröre karşı susanlar' dedi ve şöyle devam etti: Korkaklık hayatı uzatmayacağı gibi Cesaret de hayatı kısaltmayacaktır! Ömrü veren Allah'tır."
 

Hendekçi belediyeye ders
Güntepe, sokak teröristlerinin kapattığı yolu açmayan HDP'li belediyeye resmi yazı göndererek, "Derhal iş makinelerinizle yolu açın aksi takdirde araçlarınıza el konulacaktır" demişti.
PKK'nın 'çıkamazsınız' dediği tepelere çıkmıştı
Beytüşşebap Kaymakamı Güntepe, daha önce PKK'nın 'çıkılamaz' dediği tepeye Hakim, Savcı ve Komutanlarla birlikte çıkmıştı.
Güntepe, twitter hesabından tepede çekilen fotoğrafları bu mesajla paylaşmıştı: 'Karayılan'ın çıkamazsınız dediği yere Hakim-Savcı-Komutanlarımız hep beraber çıktık. Hepimiz ordaydık. Kardeşlik selfimiz! Beytüşşebap için Burdayız! Dimdik ayaktayız! Bu güzel topraklara Huzuru biz getireceğiz!'