Spor Toto Süper Lig, PTT 1.  Lig, Spor Toto 2. Lig Beyaz ve Kırmızı gruplarda 18'er, Spor Toto 3. Lig 1, 2 ve  3. gruplarda ise 19'ar olmak üzere Türkiye'de profesyonel futbol liglerinde 129  takım mücadele veriyor. 
 
Spor Toto Süper Lig'de geride kalan 6 haftada Medicana Sivasspor ve  Mersin İdmanyurdu henüz galibiyet yüzü görmedi. Medicana Sivasspor, 6  karşılaşmanın 5'ini beraberlikle 1'ini de mağlup tamamlayarak puan cetvelinin 14.  sırasında yer alıyor. 
 
Ligin bir diğer "kazanamayan takımı" Mersin İdmanyurdu ise 6  karşılaşmanın 5'inde mağlup olurken, aldığı 1 beraberlikle puan cetvelin son  sırasına demir attı. 
 
   
PTT 1. Lig'de sadece Kayseri Erciyesspor 
 
PTT 1. Lig'de bu sezon geride kalan 6 haftada taraftarlarına galibiyet  sevincini yaşatamayan tek takım, Kayseri Erciyesspor kaldı. 
 
Oynadığı 6 müsabakanın 4'ünden mağlubiyet, 2'sinden beraberlikle  ayrılan Kayseri temsilcisi, galibiyet hasretini gelecek haftalara bıraktı. 
 
Spor Toto 2. Lig 
 
Spor Toto 2. Lig'de geride kalan 4 hafta sonunda Kırmızı Grup'ta puan  cetvelinin son iki sırasında yer alan Bucaspor ile Tarsus İdmanyurdu, Beyaz  Grup'ta ise  puan cetvelinin son 4 sırasında bulunan Orduspor, Anadolu Üsküdar  1908 Spor, Pendikspor ve Pazarspor henüz 3 puanı birarada görme mutluluğu  yaşayamadı. 
 
Spor Toto 3. Lig 
 
Spor Toto 3. Lig'de, 57 takımın mücadele verdiği 3 grupta geçilen  6'şar haftalar sonunda 5 takım taraftarına galibiyet sevinci yaşatamadı. 
 
Ligde, 1. Grup'ta Maltepespor, 2. Grup'ta Sultanbeyli Belediyespor ve  Zara Belediyespor, 3. Grup'ta ise Çine Madranspor ile Sandıklıspor takımları  galibiyet hasretini dindiremedi.