Galatasaray, sezonun ilk transferini yaptı ve Serdar Aziz'i kadrosuna kattı.

BEŞİKTAŞ'IN DA GÜNDEMİNDEYDİ
Bu sezon Süper Ligi şampiyon tamamlayan Beşiktaş'ın da uzun süredir gündeminde olan Serdar Aziz, Galatasaray'la 2020 yılına kadar 4 yıllık bir anlaşma yaptı.

"BU TAKIMLAR ÖNEMLİ DEĞİL"
Aziz, imza töreninde yaptığı açıklamada kendisiyle yakından ilgilendiği bilinen Beşiktaş'ın adını anmaması da dikkat çekti ve şunları söyledi; "Dünya devi bir kulübe geldim. hedeflerim büyük. Elimden geleni Galatasaray için vereceğim. Şampiyonluklara koşacağız. Başkanımıza teşekkür ederim, bu transfer için çok uğraştı. İnşallah hayırlısı olur. Galatasaray'ın benle ilgilenmesi bu transferde çok etken. Çok teklif aldım. Bu takımlar önemli değil. Ailem de burada olduğum için çok mutlu. Şimdi sadece Galatasaray'da olmanın mutluluğunu yaşıyorum."

"FATİH HOCA'YA SORMADIM"
Bu transfer için Fatih Terim'le konuşup konuşmadığının sorulmasına Serdar Aziz; "Daha önce de transfer teklifleri aldım. O zaman gençtim, şimdi sorumluluk sahibiyim. Bursaspor kaptanı olarak geldim. Galatasaray'a gelirken Fatih Hoca'ya sormadım. Ben buraya Galatasaray'ın Galatasaray olduğu için geldim. Diğer teklifler beni ilgilendirmiyor." yanıtını verdi.