Millî Güreşçi ve eski gülle atıcısı Yasemin Adar sosyla medya hesabından kendisine sarkıntılık eden bir adama yumruk attığını açıkladı. Adar olaya ilişkin olarak “Adamın biri sarkıntılık yaptı bende yumruğu çaktım ağzına hastanelik olmuş şikayetçi olmuş sorun değil o yumruğu tüm kadınlar adına attım” mesajını paylaştı.

NURGÜL YEŞİLÇAY’DAN DESTEK GELDİ

Adar’ın bu hareketiyle ilgili olarak yapılan haberi gören oyuncu Nurgül Yeşilçay sosyal medya hesabından böyle bir davranışta bulunan hemcinsine destek mesajı verdi. Nurgül Yeşilçay millî güreşçiye ‘Eline sağlık bacım’ sözleriyle destek verdi.

Yasemin Adar'dan açıklama: O hesap sahte!

Yasemin Adar, hakkında çıkan haberleri yalanladı. Twitter'da hesabın kendisine ait olmadığını açıkladı.

Dünya şampiyonu güreşçi Yasemin Adar hakkında, kendisini taciz eden bir kişiyi yumrukladığı haberi gündemi sallamıştı. Ancak gerçek bir süre sonra ortaya çıktı.

Yasemin Adar adına açılan sahte hesaptan atılmış bir tweet, bu haberlere sebebiyet verdi. Yasemin Adar ise kendisine ait olan instagram hesabından, "Böyle bir twitter hesabım yoktur!!! Yalan yanlış şeyler paylaşıp insanları kandırıp gündem yaratmak isteyen sahte hesaptır. Lütfen yalanlarına ortak olmayın." açıklamasında bulundu.