İstanbul'dan Trabzon'a giden yolcu otobüsü Samsun'da yoldan çıktı, 150 metreden dereye yuvarlandı. Kazada can pazarı yaşanırken 2 kişi öldü 14 kişi de yaralandı.

DEREYE YUVURLANDI

Kaza, Kavak ilçesi Samsun Ankara karayolu Tekke mevkisinde saat 06.15 sıralarında meydana geldi. İstanbul'dan Trabzon'a giden Osman Özsoy idaresindeki yolcu otobüsü direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu yoldan çıkarak yaklaşık 150 metreden dereye yuvarlandı.

2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 14 KİŞİ YARALANDI

Kaza yerine çok sayıda ambulans, polis, jandarma, itfaiye ve AFAD ekipleri sevk edildi. Can pazarının yaşandığı kazada ilk belirlemelere göre 2 kişi hayatını kaybetti 14 kişi de yaralandı.

KURTARMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Yaralılar, ip yardımıyla uçurumdan yukarı çıkartıldı. Araç sürücüsü Osman Özsoy aracın içinde sıkışıp askıda kaldı ve feryat ederek yardım istedi. Sıkışan sürücüyü kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Erkek arkadaşını ezdi! Kaza süsü vererek kurtulmaya çalıştı Erkek arkadaşını ezdi! Kaza süsü vererek kurtulmaya çalıştı Denizli’de birlikte yaşadığı erkek arkadaşını ezen ve kazanın yanlışlıkla gerçekleştirdiğini belirten kadının yalanı ortaya çıktı. Güvenli kameralarına yansıyan kazada, kadının erkek arkadaşını birkaç metre sürükledikten sonra tekrar dönüş yaparak üzerinden geçtiği görüntülendi.

Samsun'da zincirleme kaza: Yaralılar var Samsun'da zincirleme kaza: Yaralılar var Samsun'da 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 5 kişi yaralandı.