Ölüm bu defa yüzünü halı sahada gösterdi. Gaziantep'te  yaşında olduğu öğrenilen bir vatandaş futbol oynamak için gittiği hali sahadan geri dönemedi. Maç esnasında fenalaşan adamın, kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri vatandaşın hayatını kaybettiğini belirledi.

BİR ANDA YERE YIĞILDI
Olay, dün akşam saatlerinde meydana geldi. Nizip Belediyesi personeli olan Ali Sarı, arkadaşlarıyla birlikte halı sahada futbol oynadığı esnada bir pozisyon sonrasında bir anda yere yığıldı. Durumu gören arkadaşlarının yardımına koştuğu ve ilk müdahalesini yaptığı Sarı, arkadaşları tarafından uzun süre yeniden hayata döndürülmeye çalışıldı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hayatını kaybettiği belirlenen Sarı'nın cenazesi otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı.
Evli ve 4 çocuk babası olan Sarı, Nizip Asri Mezarlığı’nda düzenlenen cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Görev sırasında kalp krizi geçiren asker şehit oldu Görev sırasında kalp krizi geçiren asker şehit oldu Suriye Üs Bölgesi'nde Sözleşmeli Topçu Er Celal Esen, görev sırasında kalp krizi geçirip şehit oldu.

Oyuncu Yunus Güner evinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti Oyuncu Yunus Güner evinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti Oyuncu Yunus Güner, Cihangir'deki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Acı haberi sanatçı Süha Uygur sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bu paylaşım ile duyurdu: "Çok sevdiğimiz bir arkadaşımızı ve dostumuzu kaybettik..."

Kulüp yöneticisi tribünde kalp krizi geçirip öldü Kulüp yöneticisi tribünde kalp krizi geçirip öldü Tomarza Belediyespor’da yönetici olan Savaş Kurt, maç esnasında fenalaşarak hastaneye kaldırılmasının ardından hayatını kaybetti.