Mersin’in Tarsus ilçesinde kendisinden haber alınamayan emekli polis memurundan acı haber geldi. Talihsiz adamın evinde ölü bulunduğu öğrenildi.

VÜCUDUNDA HERHANGİ BİR DARP İZİNE RASTLANMADI

Alınan bilgiye göre, Yeşilyurt Mahallesi'nde ikamet eden emekli polis memuru Burak Aktın’dan (47) haber alamayan yakınları durumu polise bildirdi. Çilingir yardımıyla evin kapısını açarak içeri giren polis ekipleri, yatağında hareketsiz şekilde bulduğu Aktın’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Şeker hastası olduğu öğrenilen Aktın’ın vücudunda herhangi bir darp izi olmadığı belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Emekli polisin acı sonu Emekli polisin acı sonu Denizli'nin Pamukkale ilçesinde yaşayan 66 yaşındaki emekli polis memuru, evinde ölü bulundu.

Emekli polis dişçide hayatını kaybetti Emekli polis dişçide hayatını kaybetti Malatya’da bir diş kliniğinde muayene olmak için sıra bekleyen 72 yaşındaki emekli polis memuru geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Emekli polis bir liralık kağıt için kurşunladı Emekli polis bir liralık kağıt için kurşunladı Aydın’ın Köşk ilçesinde emekli polis olduğu belirtilen bir şahıs, ilçede atık kağıt toplayan bir kişiyi 1 liralık atık kağıt için kurşunladı. Olaydan sonra ağır yaralanan kağıt toplayıcısı hastaneye kaldırılırken, öfkeli şahıs da tutuklandı. Kurşunlama olayı güvenlik kameralarına yansıdı.

Balık avına çıkan emekli polis memuru teknesinde ölü bulundu Balık avına çıkan emekli polis memuru teknesinde ölü bulundu Antalya’da balık avına çıkan emekli polis memuru teknesinde ölü bulundu.