Lanse edildiği günden itibaren büyük ilgi gören Bizim Evler 6’da sona gelindi. Ispartakule’nin 1.661 konut ve 160 cadde mağazasından oluşan dev projesinde 1207 daireden oluşan Gökkuşağı Etabında hayat 2 Mayıs’ta başlarken, 454 daireden oluşan Metro etabında ise hayat temmuz ayında başlayacak. Ispartakule’de inşa ettiği 5.500 konutla bölgenin lideri konumunda olan İhlas Yapı Bizim Evler 6’da teslimleri 6 ay erkene çekti. Gökkuşağı renklerinin kullanıldığı dış cephesi, teraslı daireleri ve mimarisi ile Bizim Evler 6, yüksek yatırım potansiyeline sahip konumuyla konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.
Yüksek standartlarda hayat vadeden ve her zevke hitap eden daire seçeneklerinin sunulduğu projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tipleri yer alıyor. Geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip Bizim Evler 6’da daireler, 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.
Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan Bizim Evler 6’da daireler 461.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.
Bizim Evler 6 projesinde bölge halkının ihtiyaçlarına cevap vermek üzere ayrıca 160 cadde mağazası yer alıyor. Ispartakule Metro durağının hemen önünde faaliyete hazır dükkânlar 45 metrekare ile 1.000 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

METRO DURAĞI KAPISINA GELİYOR 
Ispartakule Metro durağının önünde yer alan Bizim Evler 6, şehir içi ulaşım açısından avantajlı konumuyla dikkat çekiyor. 
Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye çok yakın bir noktada yer alacak.
İnşaatları devam eden; Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yolları, yeni metro ve banliyö tren hatları, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alması, Bizim Evler’i cazibe merkezi haline getiriyor.  Firma ayrıca, 365 gün açık satış ofisi ile projeye ilgi gösteren konut alıcılarına kesintisiz hizmet veriyor.

ZENGİN DONATILARIN YER ALDIĞI BİR PROJE
Proje, 120 dönümlük arsa alanı ile site sakinlerine daha geniş peyzaj, sosyal hayat ve spor alanları sunuyor. Bizim Evler 6’da bulunan üç adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna, Türk hamamı, buhar odaları, koşu ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, göletleri, şelaleleri, seyir terasları, ilkokulu ve mescidiyle aile öncelikli modern yaşam yatırımcılara sunuluyor.

30 AY VADE FARKSIZ ÖDEME KOLAYLIĞI DEVAM EDİYOR
 Bizim Evler 6’da  30 ay vade farksız ödeme kolaylığı kısa bir süre daha devam ederken, Gökkuşağı Etabı 2 Mayıs 2016’da teslim edilecek. 60 aydan 120 aya kadar alternatifli ödeme planlarının da sunulduğu projede 60 ay için 0.82, 120 ay için 0.96 ile kredi kullanılabiliyor.
İhlas Yapı, inşa çalışmaları tüm hızıyla süren Bizim Evler 7’nin konut teslimlerini ise 2017’nin ilk yarısında yapacak.