Ankara'da meydana gelen patlamadan sonra, Sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri terörü bir kez daha lanetledi.
İşte o mesajlardan bazıları:
Can Dündar: Yeni bir Suruç bu.. O da geçici bir barışa son vermiş, kanlı yeni bir dönemi ateşlemişti. Barış yeniden gündeme gelir gelmez, pimi çektiler. "Bu meydan kanlı meydan.." dendiği anda... Meydan kana
bulandı.
Sermiyan Midyat: Doğduğum yer, toprağını, havasını, suyunu nüfuz ettiğim yer #Ankara Bu nasıl devran, nasıl vicdan, kelimeler düğümleniyor insanın boğazında.
Berna Laçin: Güneş kanla sıvanmaz! #BarışKazanacak
Mahsun Kırmızıgül: Yazık günah bu ülkeye, Yaşanılan bu acıları, insanlarımız hak etmiyor. Terörün her türlüsünü lanetliyorum. Selçuk Yöntem: Bu ne vahşettir bu nasıl insanlıktır. Lanet olsun bunu
yapanlara.
Atilla Taş: Ankara'daki patlamada hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim. Her kim bu kandan nemalanıyorsa, ona da lanet ediyorum!
Onur Akay: Ankara'da miting öncesi yapılan bu saldırı, Barış'a yapılan saldırıdır. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyor, terörü lanetliyorum.
Arda Turan: "Ankara'da hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet dilerim. İçimiz yanıyor; bu güzel ülke kardeşlik coğrafyası olsun artık" dedi.
Ece Erken: Ankara'da meydana gelen patlamada hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı diliyorum,Allah sabır versin
Gülben Ergen: #Ankara #LanetOlsunTerör #ŞiddeteLanetOlsun
Demet Akbag: 'Sözün bittiği yer ' dedik ama o yere hala varmış değiliZ ne yazık ne acı, ne korkunç #AnkaradaKatliamVar
Emre karayel:  Ankara'daki terör eyleminde hayatını kabedenlere Allah'tan rahmet,yaralılara şifa dilerim. Milletçe başımız sağolsun!
Yalın : İçi soluyor,ruhu donuyor insanın.Başımız sagolsun...#terörülanetliyoruz #Ankara
Esra Erol: Güne herhangi birgün diye başlayıp acı haberi alan yüreğine ateş düşen, yaşamın en büyük acısı ölüm haberini alan, #Ankara
Cem Yılmaz: Başımız sagolsun.Teröre,insan hayatını hiçe sayan her fikre lanet olsun.
PuCCa: Barış pankarti tasiyan, halay ceken cocuklari öldürmek; kötülük bile degil bu, leşsiniz! #Ankaradayız