Stegersbach bölgesinde kamp yapan siyah-beyazlı takım, sabah idmanının ilk bölümünde şut ve kanatlardan yapılan ortalarla gol çalıştı.
 
SON HAZIRLIK MAÇI YARIN 
Siyah-beyazlı takım, Avusturya'daki son hazırlık maçını yarın Hırvatistan 2. Lig ekiplerinden NK Zadar takımıyla yapacak. Beşiktaş, NK Zadar ile yarın TSİ 19.00'da Pinkafeld Stadı'nda karşılaşacak. Bu arada siyah-beyazlı ekip, yeni sezon hazırlıklarını akşam gerçekleştireceği idmanla sürdürecek.
 
Antrenman yarı sahada yapılan çift kale maç ile sona erdi. Maç öncesi oyuncuları ile saha içinde kısa bir toplantı yapan Şenol Güneş, uyarıları da bulundu. Oyuncularının sürekli hareket halinde olmasını isteyen Güneş, "Durmanızı istemiyorum. Devamlı yer değiştirip, farklı şekikde pozisyon almanız lazım. Hareketsiz kalana forma vermeyeceğim" şeklide konuştu.
 
GÜNEŞ-TÖRE GERGİNLİĞİ
Antrenmanın ardından yapılan şut çalışmasında ise Gökhan Töre ve Şenol Güneş arasında gerginlik yaşandı. Cenk Tosun, Kerim ve Quaresma'nın katıldığı şut çalışmasında Gökhan da yer almak istedi. Ancak Güneş Gökhan'ı çalışmaya dahil etmeyince genç futbolcu antrenman yeleğini çıkartarak yere bıraktı. Bir süre saha kenarında bekleyen Gökhan daha sonra takım otobüsüne yöneldi.
 
Beşiktaş'ın bugünkü çalışmasına sakatlığı süren Jose Sosa katılmadı.
 
(Ntv Spor)