Gökhan Gönül'ün sakatlığının ardından formayı kapsa da kalıcı olmak için çok çalışması gerektiğini belirten yetenekli yıldız, şu ifadeleri kullandı:
“Buraya oynamaya geldiğimi en başından beri söylüyorum. Tabii ki Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte barınmanın zorlukları var. Üzerinde bir baskı hissediyorsun ancak en büyük şansım buradaki adaptasyon sürecimin uzun sürmemesi oldu. En baştan beri birçok insan bana yardımcı oldu. Hocamız benden beklentilerini dile getirdi ve kendimi daha çok geliştirmemi istedi.


'HAYALİME KAVUŞTUM' 
Spor Toto Süper Lig, Avrupa ve kupa dahil birçok maça çıkacağız. Gökhan ağabeyle de forma rekabeti yaşayacağız. Kendimi göstermeyi ve uzun süre F.Bahçe ve milli takımda forma giymeyi çok istiyorum.
Maçlardan sonra mutlaka eve gidip maçın tekrarını izlerim ve kendimi de ağır eleştiririm. Bu konuda kendime karşı acımasızım. Eksiklerimi görür ve ardından hocalarımla görüşüp bireysel programlar yaparız. Günümüz futbolunda bu çalışmaları yapmak zorundasınız. Futbol artık bunu mecbur kılıyor. Dünyanın en iyi futbolcuları da kendini geliştirmek adına durmuyor ve sürekli çalışıyor. Ben de bu formayı layıkıyla taşımak istiyorsam çok çalışmam gerektiğini iyi biliyorum. F.Bahçe'de olduğum için gerçekten çok mutluyum. Hatta şu an hayallerine kavuşan bir futbolcuyum. Tek isteğim sürekliliğimi sağlamak.”