Teknik direktör Sadi Tekelioğlu yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde basına kapalı olarak gerçekleştirilen çalışmaya izinli olan Esteban Alvarado katılmadı. Diğer oyuncular ise ısınma hareketlerinin ardından yarı sahada taktik çalışma ve gol vuruşu antrenmanı yaptı.
 
ÖZER’İN DOĞUM GÜNÜ KUTLANDI
Trabzonsporlu futbolcu Özer Hurmacı’nın 29. yaş günü antrenman sahasında kutlandı. Sabah antrenmanı öncesinde sahaya getirilen pastayı takım arkadaşları ve teknik heyetin alkışları arasında kesen Özer, büyük mutluluk yaşadığını belirtti. Özer'e pastasından ilk dilimi Yusuf Erdoğan ikram etti.
 
ONUR’UN BABALIK SEVİNCİ
Trabzonspor kaptanı Onur Kıvrak, babalık heyecanı yaşadı. Onur’un eşi Dilek Kıvrak, bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Bebeğe İlayda adının verildiği belirtildi. Trabzonspor’un resmi internet sitesinde yayınlanan kutlama mesajında, “Kaptanımız Onur Kıvrak baba oldu. Onur'un eşi Dilek Kıvrak, bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Minik bebeğe İlayda adı verildi. Onur ve eşi Dilek Kıvrak’ı kutluyor, sevgili İlayda’ya sağlıklı ve mutlu, nice uzun ömürler diliyoruz” ifadesi kullanıldı.