Devre arasında savunmayı takviye etme planları yapan Sarı-Lacivertliler gözünü Bursaspor'un genç stoperi Serdar Aziz'e çevirdi. Bu sezon gösterdiği başarılı performansın ardından Milli Takım'ın da değişilmez isimleri arasına giren Serdar Aziz için Fenerbahçe'nin Bursaspor'la her konuda anlaştığı belirtiliyor. 

Sarı-Lacivertliler'in 2018 yılına kadar sözleşmesi olan 25 yaşındaki futbolcu için 5-6 milyon euro civarında bir rakamı gözden çıkardığı belirtiliyor. Fenerbahçe'nin önümüzdeki günlerde de Serdar Aziz ve menajeriyle masaya oturması bekleniyor. Beşiktaş'ın da uzun zamandır çok yakından ilgilendiği milli futbolcunun ismi bir süredir İtalyan devi Inter'le de anılıyor.

Avrupa'da oynamak istediğini her fırsatta dile getiren Serdar Aziz'in Inter'i ilk planda tuttuğu fakat teklif gelmemesi durumunda Fenerbahçe ile masaya oturacağı öğrenildi... Yıldız futbolcunun Sarı-Lacivertliler'e "evet" demesi durumunda ocak ayında 4.5 yıllık imza atması bekleniyor. 

Bu sezon Bursaspor formasıyla 12 maça çıkan Serdar Aziz, Euro 2016 elemelerinde gösterdiği performansla Milli Takımımız'ın final bileti almasında önemli rol oynamıştı.