Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında konuk olduğu Mersin İdmanyurdu'na 2-1 mağlup olan Galatasaray'da futbolcular maç sonunda herhangi bir açıklama yapmadan takım otobüsüne bindi. Bu sırada otobüsün bulunduğu alana yaklaşmaya çalışan Gülay Sağdıç, demir parmaklıkların ardından futbolculara sesini duyurmak için büyük mücadele verdi. Güvenlik görevlilerinden rica ederek oyuncuların otobüse bindiği alana geçmek isteyen Sağdıç, izin verilmemesi üzerine futbolculara dış bölümden seslendi. Sağdıç, yanına getirtmeyi başardığı Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu ile sohbet etti. Takım otobüsüne binen ancak Sağdıç'ın ısrarlı seslenişi karşısında araçtan inen Selçuk İnan da sarı-kırmızılı taraftara beresini hediye etti.

Takım otobüsü hareket edene kadar bulunduğu bölümden ayrılmayan Sağdıç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çocukluğundan bu yana Galatasaray'ı tuttuğunu söyledi.

Mersin'de yaşadığını belirten Sağdıç, "48 yaşındayım ve kendimi bildim bileli Galatasaraylıyım. Tüm maçlarını takip ediyorum. Kadroyu ezbere biliyorum, tanıyorum. Oyunculara seslendim, Sabir Sarıoğlu ve Selçuk İnan yanıma geldi. Selçuk bana beresini verdi. Galatasaray logolu veya renklerinde bir şey değil ama olsun, bana bir bere hediye etti" dedi.