Fenerbahçe'nin Euroleague'de oynadığı Real Madrid maçının ardından yıldızı parlayan ve bir anda şöhreti yakalayan Aly Eckmann, bu günlerde gözden düştü.

Sosyal medyada bir anda sarı lacivertli taraftarların gözdesi olan Aly Eckmann, sportif anlamda arka arkaya alınan başarısız sonuçların ardından Fenerbahçeli taraftarların hedefi haline geldi.

SON PAYLAŞIMI ÇILDIRTTI

Fenerbahçe'nin Euroleague serüvenin sona ermesinin ardından paylaşımlarını durduran İspanyol model, son olarak Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray'a karşı kaybedilen finalin ardından yaptığı paylaşımla bardağı taşırdı.

Ezeli rakibe kaptırılan kupanın üzüntüsünü yaşayan Fenerbahçe taraftarı, Aly Eckmann'ın neşeli paylaşımı karşısında sinirlerine hakim olamadı ve sert tepkiler gösterildi.

NASIL TEPKİ GÖSTERECEK

Aly Eckmann'ı samimiyetsiz ve çıkarcı olmakla suçlayan sarı lacivertli taraftarlar, güzel modelin Fenerbahçe'ye uğursuz geldiği görüşünde birleşti. Fenerbahçe sayesinde bir anda popüleritesi artan ancak son günlerde gözden düşen Aly Eckmann'ın bu tepkilere nasıl bir reaksiyon göstereceği şimdiden merak konusu oldu.