Dünya futbolunun yıldızı Lionel Messi için sürpriz bir transfer görüşmesi gerçekleştirildiği ortaya çıktı. İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre, oyuncunun babası Jorge Messi ile Chelsea Kulübü'nün sahibi Roman Abramovich, Rus işadamının lüks yatında bir araya geldi.

NABIZ YOKLADILAR

Manchester City'nin de ilgilendiği Arjantinli futbolcu için kesenin ağzını açmaya hazır olduğu belirtilen Chelsea'nin, oyuncunun Barcelona'dan ayrılma durumu olur olmaz devreye girerek kadrosuna katma girişinde bulunacağı ifade edildi. 1.5 milyar sterlin değerindeki yatta gerçekleştirilen konuşmada nabız yoklandığı dile getirildi.

TEKLİF REKOR KIRACAK

Katalan ekibinden ayrılma ihtimaline dair iddialar son dönemde ortaya atılan Lionel Messi son olarak ülkede bir de vergi cezası aldı. Para cezasına çevrilecek 21 ay hapis cezasının da moral bozukluğuyla yıldız futbolcunun nasıl bir karar vereceği merakla bekleniyor. Chelsea'nin Barcelona'ya transfer olarak teklif edeceği bonservis bedelinin en az 100 milyon sterlin (380 milyon TL) olacağı belirtiliyor.