İspanya’da 6 yaşındaki Olivia Gimeno ile 1 yaşındaki kız kardeşi Anna, annelerinden boşanan babaları tarafından 27 Nisan’da kaçırıldı. Kayıp çocukların bulunması için sosyal medyada ünlüler de dahil büyük bir kampanya başlatılmıştı.

 

SARI BÜLTENLE ARANIYORLARDI

Küçük kızlar geçen aydan bu yana genelde çocuklar başta olmak üzere kayıp kişilerin bulunması veya kendilerini tanıtamayan kişilerin kimliklerinin tespit edilmesi için yayımlanan "sarı bülten"le aranıyordu.

Kızları kaçırdığı düşünülen baba Thomas'ın daha önce eski eşini boşanmaları durumunda kızları bir daha göremeyeceğine dair tehdit ettiği öğrenildi.

OLİVİA'NIN CESEDİ BULUNDU

Kayıp çocuklar için arama çalışmaları devam ederken polis, Tenerife adası açıklarında bir ceset buldu.

Çanta içine konulmuş ceset bir çapaya takılınca farkedilirken, polis cesedin Olivia Gimeno’ya ait olduğunu belirledi.

ANNA'DAN İZ YOK

Yakınlarda başka bir çanta daha bulunurken çantanın boş olması ve Anna'dan bir iz olmaması küçük kızın cesedinin bir daha bulunamayacağına dair endişeleri büyüttü.

Olayla iligli soruşturma devam ederken polis, cinayetin baş şüphelisi babayı arıyor.

Kayıp çocuk ölü bulundu Kayıp çocuk ölü bulundu Adıyaman'da 3 gün önce kaybolan ve her yerde aranan 13 yaşındaki Hüseyin Nasrullah Çelik’in cansız bedenine ulaşıldı.

Kayıp çocuk çukurda ölü bulundu Kayıp çocuk çukurda ölü bulundu Antalya'nın Manavgat ilçesinde 7 yaşındaki kız çocuğu, lağım için açıldığı belirtilen su dolu çukurda ölü bulundu.