ABD'de 22 aylık bir çocuk, annesinin telefonuyla oynarken 1800 dolarlık alışveriş yaptı. Washington Post'taki habere göre, New Jersey eyaletinde 22 aylık Ayaansh, anne Madhu Kumar'ın çevrim içi mağazada sepetine eklediği ürünleri satın aldı.

Kumar ailesinin evine henüz sipariş edilmemiş mobilya ürünlerinin gelmesinin ardından Pramod ve Mahdu Kumar çifti, ürünlerin, Ayaansh tarafından satın alındığını fark etti.

Baba Pramod Kumar, yaptığı açıklamada, Ayaansh'ın annesinin telefonuyla oynarken sepetteki çoğu sandalye olmak üzere 1800 dolarlık mobilya ürününü onayladığını ve satın aldığını belirterek Ayaansh'ın böyle bir şey yaptığına inanamadıklarını söyledi.

Kumar, 2020 doğumlu Ayaansh'ın, salgın döneminde, ailedeki diğer üyelerin evden eğitimlerini, alışverişini ve oyununu izlediğini ve bunları bir şekilde öğrendiğini ifade etti.

Pes dedirten olay! 4 aylık bebeklerini arabada kilitleyip alışverişe gittiler Pes dedirten olay! 4 aylık bebeklerini arabada kilitleyip alışverişe gittiler Sakarya'da bir anne baba, 4 aylık bebeklerini araçlarına kitleyip alışverişe gitti.
Amazon'un sesli asistanı Ay yolcusu: Uzaydan soruları cevaplayacak Amazon'un sesli asistanı Ay yolcusu: Uzaydan soruları cevaplayacak ABD Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA), Artemis kapsamında 2024'te bir kadın ve bir erkek astronotu Ay'a indirmeyi planlıyor. NASA'nın yeni Uzay Fırlatma Sistemi roketi ve Orion uzay aracı dahil derin uzay keşif sistemlerinin test edileceği bu görevde, Amazon'un Alexa sesli asistanı da yer alacak.