ABD'nin Chicago kentinde South Shore bölgesinde kimliği henüz tespit edilemeyen kişiler tarafından silahlı saldırı düzenlendi. Etrafta araçla dolaşarak rastgele ateş eden saldırganlar, başka bir araçtaki 5 aylık bebeği vurdu.

BEBEĞİN KİMLİĞİ BELLİ OLDU

Olay yerine gelen çok sayıda ilk yardım ve polis ekiplerinin ardından yetkililer, bebeğin Cecilia Thomas adında 5 aylık bir kız çocuğu olduğunu ve saldırıda hayatını kaybettiğini açıkladı.

Chicago polisi, başka bir araçta bulunan 41 yaşındaki bir adamın da gözünden yaralandığını ve hastaneye kaldırıldığını bildirdi.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

ABD'de kiliseye silahlı saldırı düzenlendi: 1 ölü, 2 yaralı ABD'de kiliseye silahlı saldırı düzenlendi: 1 ölü, 2 yaralı ABD’den silahlı saldırı haberleri peş peşe geliyor. Alabama eyaletindeki bir kiliseye akşam saatlerinde düzenlenen silahlı saldırıda 1 kişinin hayatını kaybettiği, 2 kişinin ise yaralandığı bildirildi.

ABD'de ev partisinde silahlı saldırı: 2 ölü, 4 yaralı ABD'de ev partisinde silahlı saldırı: 2 ölü, 4 yaralı ABD'de son dönemde peş peşe silahlı saldırılar meydana geliyor. Denver kentinde bir partide düzenlenen silahlı saldırıda 2 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi ise yaralandı.

ABD'de silahlı saldırı: 3 ölü, 14 yaralı ABD'de silahlı saldırı: 3 ölü, 14 yaralı ABD'nin Tennessee eyaletinde düzenlenen silahlı saldırıda 3 kişi hayatını kaybetti, 14 kişi yaralandı.