Yemekteyiz 4 Ocak kim kazandı? Yemekteyiz birincisi kim 4 Ocak... TV8 ekranlarının sevilen yarışması Yemekteyiz, bu akşam haftanın finali ile ekranlara geliyor.  Yeni yılın ilk birincisi kim olacak? Bu sorunun cevabı belli oluyor. Birbirlerine puan veren yarışmacılar kimin birinci olduğunu belirledi! Yemekteyiz final akşamı için heyecan dorukta. İddialı yarışmacının yarıştığı yemek programında bir kişi tencere seti ve 10 bin TL'lik hediye çekini kazandı. Peki 4 Ocak Yemekteyiz finalini kim kazandı? Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte detaylar...

YEMEKTEYİZ 4 OCAK KİM KAZANDI? YEMEKTEYİZ BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Yemekteyiz birincisi belli olduğunda haberimizden birincinin kim olduğuna dair bilgilere ulaşabilirsiniz...

Yemekteyiz'de final heyecanı yaşanıyor. Hafta içi her gün yayınlanan programda her hafta farklı 5 yarışmacı büyük ödülün sahibi olabilmek için tüm marifetlerini konuşturuyor. Mutfakta kendine güvenen 5 kişiden her biri, 5 gün boyunca yarışmacıları evinde ağırlayıp, onlara yemekler yapıp puanlar toplayarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışacaklar. Beş yarışmacı da kendi günüsünde menüsünü belirtilen süre aralığında yapmaya çalışıyorlar.. Diğer katılımcılar ise günün yarışmacısının yapmış olduğu yemekleri, sunumunu ve masa düzenini yorumlayıp, gün sonunda buna göre puan veriyorlar. 10 bin TL'lik büyük ödülün sahibinin kim olacağı heyecanla bekleniyor.

YEMEKTEYİZ PUAN DURUMU

Emin Bey arkadaşlarından 15 puan aldı. Onur Bey'den 5 puan alan Emin Bey haftanın beşincisi oldu. 

Nalan Hanım arkadaşlarından 16 puan aldı. Onur Bey'den 7 puan alan Nalan Hanım haftanın dördüncüsü oldu. 

İsmican Hanım arkadaşlarından 17 puan aldı. Onur Bey'den 7 puan alan İsmican Hanım haftanın ikincisi oldu.

Nevra Hanım arkadaşlarından 14 puan aldı. Onur Bey'den 10 puan alan Nevra Hanım haftanın ikincisi oldu. 

Can Bey arkadaşlarından 17 puan aldı. Onur Bey'den 9 puan alan Can Bey 26 puanla haftanın birincisi oldu. 

HAZIRLIK SÜRECİ TAM 3 SAAT

Yemekteyiz yarışmasında kurallar gereği yarışmacılar yemeklerini 3 saat içinde hazırlamak zorunda. Yine kurallar gereği yarışmacılar herhangi birinden yardım almadan yemeklerini bitirip sunmak zorunda.