Dünyanın en büyük hacimli kripto para borsası olan Binance, yaşanan birikme nedeniyle para çekme işlemlerini askıya aldığını açıkladı.

GEÇİCİ OLARAK DURDURULDU

İlk olarak yaklaşık 14.40 sularında para çekimini geçici olarak durdurduğunu açıklayan borsa, yaklaşık 30 dakika sonra işlemlerin yeniden açıldığını söyledi.

PARA ÇEKME İŞLEMLERİ ASKIYA ALINDI

Yaklaşık 40 dakika önce ise, ikinci kez para çekimini askıya aldığını duyuran şirket, ekiplerinin konu ile ilgili çalıştığını sözlerine ekledi. 

Büyük borsa listelenmeleri neden kripto para fiyatlarını artırıyor? Büyük borsa listelenmeleri neden kripto para fiyatlarını artırıyor? 2014 yılından beri kripto para haber sitesi olarak hizmet vermekte olan Türkiye'nin ilk kripto para haber kaynaklarından CoinTürk, kripto para birimlerinin neden büyük borsa listelenmeleri ile önemli artışlar yaşadığı noktasında değerlendirmelerde bulundu.

"Bir sonraki finans krizi kripto paralardan çıkacak" "Bir sonraki finans krizi kripto paralardan çıkacak" İngiltere Merkez Bankası’nın (Bank of England) başkan yardımcısı Sir Jon Cunliffe, dünyada bir sonraki mali krizin Bitcoin ve diğer kripto paralardan çıkacağı uyarısında bulundu.

Çin kripto parayı yasakladı, ABD'nin açıklaması Bitcoin'i hareketlendirdi Çin kripto parayı yasakladı, ABD'nin açıklaması Bitcoin'i hareketlendirdi 2020'den bu yana piyasa değeri 10 kat artan kripto paralar, geçen hafta Çin'in yasaklamasıyla düşüşe geçti. ABD'nin "yasaklamaya niyetimiz yok" açıklamasının ardından destek bulan Bitcoin yeniden 47 bin dolar üzerinü gördü.