Terör örgütü PKK'ya bir darbe de Diyarbakır Lice kırsalında vuruldu. Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı, düzenlediği operasyonda terör örgütü PKK'ya ait cephanelik tespit edildi. Söz konusu cephanelikte çok sayıda mühimmatın ele geçirildiği öğrenildi.

ELE GEÇİRİLEN SİLAH VE PATLAYICILAR
Jandarma Genel Komutanlığı, operasyonla ilgili sosyal medya hesabından bilgi vererek, “İl Jandarma Komutanlığınca Lice kırsalında gerçekleştirilen operasyonda; 12 piyade tüfeği, 18 antipersonel roketatar mühimmatı, 3 antitank roketatar mühimmatı, 41 sevk fişeği, 10 el bombası, 10 el bombası fünyesi ve çok sayıda mühimmat ele geçirilmiştir” denildi.

Kandil’de çözülme sürüyor: Biri gri listeden 4 PKK'lı teslim oldu Kandil’de çözülme sürüyor: Biri gri listeden 4 PKK'lı teslim oldu İçişleri Bakanlığı, terör örgütü PKK’ya mensup 4 teröristin daha ikna yoluyla teslim olduğunu duyurdu. Teslim olan teröristlerden birinin gri listede arananlar arasında olduğu öğrenildi.

PKK sözde yöneticisi Duran Kalkan'ın koruması yakalandı PKK sözde yöneticisi Duran Kalkan'ın koruması yakalandı MİT'in operasyonuyla PKK/KCK'lı terörist Pervin Arslan ile örgütün sözde üst düzey sorumlularından Duran Kalkan'ın korumalığını yapan Emrah Adıgüzel Türkiye'ye getirildi.

PKK'lı terörist Renas Ermeğan ile Nevzat Durmuş etkisiz hale getirildi PKK'lı terörist Renas Ermeğan ile Nevzat Durmuş etkisiz hale getirildi MİT'in Irak'ın kuzeyindeki operasyonuyla 2015'teki çukur eylemlerinin planlayıcılarından PKK/KCK'lı terörist Renas Ermeğan ile Nevzat Durmuş etkisiz hale getirildi.